Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most szeretnék telefont venni...

Most szeretnék telefont venni és az első problémám hogy biztonságos-e az ujgsm.hu nevü oldal? A második melyik a jobb telefon, a windows vagy az android oprendszerű?

Figyelt kérdés

2014. jún. 23. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha jatszani akarsz néha akkor ne vegyél windo
2014. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Jujj Bocsi...na ha jatszani akarsz akkor ne vegyél wp-t mert igaz van ra 1-2 jo jatek de hamar meg unod őket ugyan ez van alkalmazásoknál is..am attol is fugg hogy milyen akarsz nekem az 520 am nagyon gyors sose akad az árához kepest tokeletes de hianyzik az android az appok miatt es hogy bármi ami pénzes azt be irom agoogle ba es onnan le is tudom tölteni..a Windows Phone túl zárt ehez hattert is majd csak 8.1el bírsz kirakni...kamera az nagyon jo a videó felvétellel együtt tokeletes nekem..bar hiányolom velolle az első cam ot meg a vakut..szval sztem android de kinek mi :)
2014. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ujgsm egy mezitlábas gsm bolt, olyan mintha egy aluljáróban vennéd, vagy oké lesz vagy nem
2014. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Soha semmit nem vettem, és nem is fogok egyik maszek gsm boltba sem. Ha szereted a rizikót, vegyél.
2014. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!