Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy androidos telefonnál az...

Egy androidos telefonnál az emojikat h lehet átállitani?

Figyelt kérdés

Szval az eggxik ismerősömnek samsung galaxy 4covere van,nekem huawei p8 lite telefonom.neki is androidos a telefonja de neki nem olyan emojiai vannak mint nekem.Jó tudom,neki samsungja van,nekem meg huaweiem,de mind a kettő androidos,az nem számit?nekem olyanok az emojiaim,mimt a hangoutson,a gmailen.na nekem ezek nem nagyon tetszenek.Az ismerősömnek ilyen ois emojiai vannak.Az lenne a kérdésem,h én h tudnám átváltoztatni olyan ois kinézetűre?mert van egy billentyűzet alkalmazásom letöltve ahol olyanok vanak (ois emojik),csak mivel nem az eredeti billentyűzet emoji ez,ezért néhányat,ami benne van,azokra ezt a jeet teszi amikor azt kdöm valakine.🤣 és benne egy x-et.Kivéve messengeren,mert ugye ott eleve vannak más emojik is,és ugy elküldi!szóval át tudom valahogy a telefon rendes beállitásában állitani valahogy?


Válaszokat előre köszönöm!



#beállítás #Emoji.átállítás
2019. jan. 5. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Sehogy gyárilag benne van, illetve ahogy írtad másik billentyű appal.. A gyárit meg tiltsd le
2019. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!