Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy telefonnál a weboldalon...

Ha egy telefonnál a weboldalon az van feltüntetve, hogy német nyelvű menüvel, akkor azt nem is lehet átállítani magyarra?

Figyelt kérdés
Mert kinéztem a neten egy telefont, de azt írja, hogy német nyelvű menüvel. De az nem csak az alapbeállítás? Nem lehet átállítani? (Microsoft Lumia 535).

2015. máj. 18. 14:37
 1/4 bp1985 ***** válasza:
A német nyelv lesz a legkisebb bajod ezzel a telefonnal. A bolti "garancia" jobban fog idegesíteni. Elviekben átállítható, de hívd fel őket.
2015. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miert,mi lesz a baj a garanciaval? Nekem mar volt Lumiam, az 520, csak beazott, es nem tudtak megcsinalni. Ezert akarok most venni egy 535-ot.
2015. máj. 20. 08:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Én jobban annak vagyok híve, hogy beballagok egy boltba, és megveszem a magyarra optimalizált telefont, gyártói garanciával. Nem hinném, hogy annyival drágább lenne. Amúgy, ha európai piacra készült a telefon, akkor nincs kizárva, hogy a magyar is ott lesz a kiválasztható nyelvek listáján.
2015. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy inkább megveszem azt, ami biztos magyar, mert ahhoz jár 1 év garancia + tartozékok.
2015. máj. 20. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!