Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nemrég vásároltam egy új...

Viktor73 kérdése:

Nemrég vásároltam egy új gépet, azonban ha a videókártyára kötöm a monitort, akkor nem ad képet. Csak annyit ír ki, hogy: "No signal". Ha az alaplapba dugom a kábelt akkor van kép. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Processzor: AMD FX 8350 (igen, tudom, hogy nem mai, de nekem jó)

Alaplap: gigabyte GA-78LMT-USB3 R2

RAM: 16gb 1600mhz

Táp: CoolerMaster masterwatt 650w

Videókártya: Gigabyte Aorus RX 580 8gb



A videókártya kívülrél teljesen jól működik. Világít minden aminek világítani kell. A ventilátorok viszont nem pörögnek, de tudomásom szerint ennek így kell lennie.

Még annyi, hogy a monitor nem is érzékeli ha be van dugva a kábel a videókártyábaba.



2019. jan. 9. 20:26
 1/6 anonim válasza:

Én egy kicsit értek az informatikához annyi tudok mondani, hogy amikor az alaplapodba dugod a kábelt akkor a processzordnak a képét mutatja a gép nem pedig a videokártyáét.(de ez csak olyan gépeknél szokott előfordulni amikben nincs videokártya)

vagy még a videokártyádnak a kábel csatlakotója lehet a bűnös. vagy még az is feltételezhető hogy az alaplapod olyan gépekhez van kitalálva amibe csak processzorokat raknak.

azt tudom javasolni vidd el egy pc boltba és kérdezd meg

2019. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állítsd már be a biosban hogy melyik a preferred videó card. Honnan tudja csorika ha kettő van benne hogy melyiket akarod fő VGA ként hasznalni ??
2019. jan. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már mindent negpróbáltam amit csak találtam de semmi nem jó. A régi gépemen semmit nem kellett beállítanom, az alaplapba és a videokártyába is be volt dugva egyszerre egy TV még egy monitor és működött minden jól.
2019. jan. 10. 08:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Régebbi lapoknál a bioszba át kell kapcsolni, enyém modernebb, ha teszek karit bele és új indítást végzek, már arról megyen nem az alaplapiról, nem kell kapcsolnom semmit se.

3:10-től https://www.youtube.com/watch?v=KvI4ZIgTmoI

2019. jan. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem pörög a venti, az baj. Több oka lehet, vagy külön csatlakozó kell neki a tápból, vagy nincs engedélyezve a biosba, vagy a foglalat nem elég gyors a kártya olvasásához. De lehet memória vagy monitor kábel hiba, vagy nem megfelelő kábel csatlakozik, úgy értve, hogy teljesítményben és ezért nem ad képet.
2019. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És a biosba hogy lehet engedélyezni?
2019. jan. 10. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!