Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a laptopomnak?

Mi lehet a baja a laptopomnak?

Figyelt kérdés

A laptomon néha, talán egy hónapba egyszer kiszokott jönni az amikor ki akarom kapcsolni, hogy "frissítés és kikapcsolás". Most is ez volt, rámentem, megvolt és kikapcsolt. Este be akartam kapcsolni és még akkor is így kb 5-10 percig a frissítést csinálta, mint ahogy előtte mikor máskor frissítette és bejött utána a kezdőképernyő. Na ilyenkor automatikusan beszokta a hozni az avastot meg esetleg a spotify-t de most nem hozta. Vártam, semmi. Gondoltam jól van talán később és rámentem a Chromra és az egér mutatta hogy tölti de azon kìvűl semmi. Vártam 10 percet és ugyanaz. Ekkor úgy döntöttem kikapcsolom de nem tudtám a menünél rámenni nem csinált semmit csak az egeret tudtam mozgatni ezért a főgombal kikapcsoltam és a képernyő fekete lett de a gép nem kapcsolt ki. Nem tudtam mit tenni vártam míg lemerül. Másnap feltöltöttem, bekapcsoltam, bejött a képernyő de most a menünél se hozott be nagyon semmit és az egér továbbra is töltött. Csak lehajtottam a gépet és most megint fekete a kijelző de a gép megy. Holnap elviszem majd, de valakinek van valami ötlete mi állhat a háttérben? Egyébként egy Asus gépről van szó.


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. jan. 13. 14:30
 1/4 Szirty ***** válasza:
Nem kell feltétlen frissíteni mindig, ok nélkül, mert így járhatsz...
2019. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:

ha kivehető az aksi akkor vedd ki.vagy kapcsold be majd jó hosszan nyomd a kikapcsoló gombot,addig amíg le nem áll a rendszer.

win10-nél könnyű azt mondani hogy ne frissítse,mert az a szar egyfolytában a frissítéseket keresi.

2019. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
Win10-nál is kikapcsolható a frissítések keresése.
2019. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kivehető az aksi😕 eddig ilyen nem volt ezért nem aggódtam a frissítés miatt és nem tudtam kikapcsolni úgy hogy anélkül mert úgy írta ki egybe
2019. jan. 13. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!