Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan bluetooth egér 5000...

Van olyan bluetooth egér 5000 forint környékén, ami legalább 11 cm hosszú?

Figyelt kérdés

Végleg bedöglött imádott egerem usb stick-je, így újat kell néznem sürgősen.

Viszont mindenhol csak ilyen mini egereket találok, amik nincsenek 9 cm hosszúak.... a jelenlegi olyan 115 mm hosszúságú, ez nagyon kellemesen kézreálló. Pici kezem van, de rosszul vagyok a kicsi egerektől, legalább 11 centi környékén maradnék.

A leghosszabb viszont, amit eddig találtam az említett árkategóriában, az 100 mm körül volt. Lehet, hogy a drága gamer egerek között vannak nagyobbak, de annyi pénzem meg nincs.

Létezik még ennél nagyobb wireless egér valahol? 5000 ft környéki árnak örülnék, ha nagyon muszáj, egy 10-est rá tudok szánni.


2019. jan. 21. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Logitech M150 107 mm.

Nekem régóta bevált, billentyűzettel együtt vettem:

[link]

De kapható ilyen formájú Logitech egér a Mediamartban önmagában is, ott szabadon tudod próbálgatni. A billentyűzetet egyébként sem tudom ajánlani, mert nem biztos, hogy mindenkinek bejön, én sem mindig ezt használom.

Jól kezelhető, stabil egér, 2xAA elem 1 évnél is tovább tart benne.

Szintén ott láttam nemrég egy újabb változatát, ugyanilyen formában, de folyamatos görővel, tehát nem kattan.

Az enyém is ki van gyengítve mellesleg, hogy finomabban járjon, de ez részletkérdés.

Nem vagyok játékos egyébként, ilyen szempontból soha nem érdekelt, hogy mit tud.

2019. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!