Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen bluetooth fejhallgatót...

Aladar12 kérdése:

Milyen bluetooth fejhallgatót ajánlotok 10e forint alatt?

Figyelt kérdés

Már a sokadik jackes fejhallgatóm megy tönkre 1-2 nappal/héttel a gari lejárta után (kábeltörés stb), ezért szeretnék bluetoothosat. Viszont mivel még nem igazán használtam, ezért a lényeg, hogy olcsó legyen és azért ha lehet szóljon úgy, mint egy olcsóbb Panasonic.

Fontos lenne, hogy nem ilyen fülre rakható kellene, hanem olyan amelyik körülöleli a fület.



2018. febr. 23. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Azonnal, értsd: AZONNAL megrendelném ezt a helyedben. Több kollégám vett, és csak jót mondtak róla plusz nézd meg az eredeti árát.


Szívesen.

2018. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jajjj, gyerekek, ezt akinek kell, az ne hagyja ott...
2018. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyébként ez egy bolti bemutató darab, azért ilyen olcsó.


Persze ha nem zavar, hogy előtted több százan felrakták a fejükre, akkor jó vásár lehet.

2018. febr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem meglepem magam vele :)
2018. febr. 23. 23:26
 5/14 anonim ***** válasza:

Az E50-et amit linkelt az első. 10 000Ft alatt? :D

Semmilyet. E50 nekem is van, Fekete. Az is 25 000Ft volt.Mert már kifutott. Van még egy E55 (szervizben) és egy Marley XLBT Mindketőt 40 000Ft körül vettem, és egyik sem épp csúcsminőség. szóval 10 000Ft alatt semmilyen BT fejhallgatót nem vennék. ótvar minőségűek ha kapsz is ennyiért. Még az Arctic P614BT aztmondom okés volt hangzásban. De az is kb 20 000Ft volt. És ennek már legalább 3-4 éve

2018. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 ha mondjuk arra vetted volna a fáradságot meg fél percet az életedből hogy megnézd a linket, mielőtt hülyeséget írsz, látnád, hogy miért is ennyi, hogy tényleg az, aminek látszik, és azért ilyen olcsó, mert bemutató darab. Ettől függetlenül szerintem rengetegen vagyunk akiket pont nem érdekel, előtte hányan használták, ha műszakilag rendben van (amire az eredeti garanciát vállalja a forgalmazó), és ha nem a közelmúltban leptem volna meg magam több jó minőségű fejhallgatóval, gondolkodás nélkül megvettem volna ezt is.
2018. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6. Ha tudnád értelmezni a szöveget, Akkor rájönnél hogy azt írtam hogy 10 000-ért vegye meg a JBL E50-est a fejhallgatóplázában.

Ésa hogy én 25-ért vettem ami bontatlan volt. Mivel már kifutott darab. És azt írtam hogy 10 000Ft-ért nem hogy ne vegyen semmilyen fejhallgatót azon kívül (Bluetoothosat) hanem ebay kínai gagyikon kívül nem is fdog kapni... Föleg Over Ear-t nem

2018. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt a pontot nem díszen raktam ki, hanem mert új mondatot kezdtem
2018. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ma délben törölték a rendelésem, ezért a kérdés újra él
2018. febr. 26. 13:44
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor a válaszom kedves kérdező. Semmilyet. Vagy ha nagyon ragaszkodsz a Bluetoothoz 24990-ért kapsz még JBL E50-et újonnan...

Sajnos a vezetékes fejhallgatóból sem kapsz 10 000Ft alatt normálisat. Főleg Over Eart nem. Még a JBL E40-et is 25 000Ft-körül lehetett kapni annak idején, (On Ear) Baromi kényelmetlen volt, És borzalmas hangzása volt. Szóval én is E50-et vettem. Mivel tudom hogy ennyi pénzért nem nagyon találni jobbat. 2 évvel ezelőtt már volt E50-em. Tönkrement a bekapcs gombja, mert leesett. És garanciálisan nem tudták javítani. Visszakaptam az árát. Akkor 35000Ft volt. De Most hogy már nem gyártják, Elég jó áron kínálják, És hangzásban sem rossz. Az anyagminőséget inkább hagyjuk. De összességében ezt az árat megéri

2018. febr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!