Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megérné nekem laptopról...

Megérné nekem laptopról asztali számítógépre váltani?

Figyelt kérdés
Van most egy 300.000 forintos laptopom asus rog mondhatni gamer. Csak játékra használom és azért vettem laptopot hogy tudjam hordozni de igazán megvallva nem megyek sehova itthonról mindig itthon használom. Az a baj a géppel hogy a játékok amik vannak nekem nem az összes működik rendesen például a Rainbow six siege laggol elég rendesen és még van egy pár játék ami nagyon rosszul fut rajta. A kérdésem ha eltudom adni a laptopot kb 280 ezerért vagy és még adok hozzá 100 ezret vagyis 380-400 ezerért tudnék össze rakni egy asztali gépet az mennyivel lenne erősebb mint a mostani laptopon elfutnának rajta a játékok amiket szeretnék pls rainbow six siege, gta 5, watch dogs 2? Milyen alkatrészeket ajánlotok? Ha valaki ezzel foglalkozik és kedve is van az össze szerelhetne nekem egy gépet pcx-en vagy bárhol mert nem igazán értek hozzá. Nagyon nagyon hálás lennék nagyon megköszönném.
2019. jan. 21. 18:43
 1/1 anonim válasza:
400.000 forintból elég komoly gépet lehet összerakni...És simán vinné az általad felsorolt játékokat. Írj privátban hátha tudok segíteni
2019. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!