Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Casio...

Mi a véleményetek a Casio G-Shock karórákról?

Figyelt kérdés

2019. jan. 25. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Gagyi a kinézetük. Egy gyereken elmegy.
2019. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mai napig a legstrapabíróbb, legsokoldalúbb sport és katonai órák.
2019. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
"Gyurimackó" gagyi kinézet, nekem nem jönnek be.
2019. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
10 éve hibátlanul működik.
2019. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van több. Férfi vagyok, strapabíró órát kerestem. Ha gyerekes a kinézete, mégis milyen órát ajánlanak helyette? Ne írd hogy bármiet, mondj kérlek pontos tipust előre is köszönöm
2019. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem is van egy G-Shock órám, 20 éves vagyok.


De köszönöm első, az őszinteségedet. :)

2019. jan. 29. 17:50
 7/12 kriszpo ***** válasza:
100%

Néztem én is korábban ezeket a karórákat, de nem nagyon volt ami tetszett. Ettől függetlenül biztos jók és valakiknek bejön.

Most már egy jó pár éve Timex Expedition-öm van. Szerintem jól néz ki és meg is vagyok vele elégedve. Elemcsere és szíjcsere volt egyszer, más nem.

2019. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Ne mások ízlésére hallgass, azt vedd meg, ami neked tetszik, amit őszintén tudsz viselni. Mindenki más, mindenkinek más az ízlése! Nem lehet mindenkinek megfelelni, nem is szabad erre törekedni, mert akkor bekattan az ember. :-)


48 éves leszek idén. Kis srác korom óta ezer fajta órám volt már. Néhányra emlékszem, de nagyon sokra már nem. Viszont, azt elmondhatom gyerekkori óta két márka végig követi az életemet a Casio és a Seiko. Mindkettő márkából megvan az összes órám, mind hiba nélkül működőképes. Analóg, kvarc és automata egyaránt van köztük. 40-30-25 évesek is.

G-Shock-ból számtalan fajta létezik, ne mondja már nekem senki, hogy gyermekórának jók csak! Nekem van egy MTG-G1000D-1A2, ami igencsak mutatós, férfias óra. Persze kiskamasz fiamnak egyszerűbb G-Shock órája van, ám azt sem mondanám gyerekesnek, inkább csak sportosnak.

Karácsonyra kaptam a családtól egy Edifice efv-570d-2avuef órát, ami a megjelenése miatt fogott meg. Evvel fél tucat órám lett, ami bőven elég egy férfinak. Bár nem mondanék ellent egy antikolt kinézetű G-Shock MTG-G1000BS-1A darabnak. :-)


A végsőkig megbízható órák a Casio-k és a Saiko-k!

2019. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: igazad van. Amúgy nem kell megvennem a G-Shock-ot, mert már megvan. :) Egyébként az általad felsorolt két márka tényleg nagyon jó. Plusz, a G-Shockok strapabírásukról híresek.
2019. jan. 31. 13:56
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A GW 7900 az minden csak nem gyerek órának kinéző óra, és egy rengeteg olyan G SHOCK van amely igen is felnőttes, persze gyerekeknek is van G SHOCK, aki azt mondja gagyin néz ki az nézze már meg a Timecentert.
2020. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!