Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik wifi routert ajánlanátok?

Deejaydave kérdése:

Melyik wifi routert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kertes házba szeretném. Padlásra gondoltam elhelyezni. A cél, hogy minden helységben használható jelelősség legyen. Repeater természetesen szóba jöhet majd. MikroTik-re gondoltam. Vélemény?

2019. jan. 26. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A Mikrotik, ha be tudod állítani, főnyeremény úgy biztonság, mint teljesítmény szempontjából. Főleg, ha nem jelismétlővel bénázol, hanem beüzemeled a CAPsMAN-t és még pár AP-t kötsz be. Sajnos a használatához messze több ismeret kell, mint egy home routerhez.

[link]


Ha nem bízol magadban, akkor inkább NETGEAR R7800, TP-Link Archer C2300, Linksys EA8300 vagy hasonló.

2019. jan. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ubiquiti van ill most veszek megint egy gridet, de mint láttam itten nincs túl bonyolítva a menü, szval én azt tudnám ajánlani.

De ez a menü is olyan lehet mint egy kezdőnek először egy torrent kliens, azt mondtam na ezt soha meg nem tanulom annyira átláthatatlan volt, és kiderült ugye hogy fenéket, nagyon is egyszerű!

2019. jan. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézelődhetsz itt is, megbízhatók az eladók: [link]

Egy sima router repeaterbe, vagy wds bridgébe jó antennákkal (cserélhető) is sok részt bekaszál!

2019. jan. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!