Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 5.1 hangrendszer ajánlás?

5.1 hangrendszer ajánlás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elsősorban filmnézésre és játékra keresek 5.1es házimozi rendszert a tv-hez. Nem igazán értek hozzá, így nem is találtam meg, hogy mire volna szükségem, tudnátok ajánlani pár rendszert? Maximum 200ezer forintig és 5.1 minimum.

2019. jan. 27. 12:42
 1/6 repulo ***** válasza:

Mondanám, hogy ennyi pénzből használtak közt nézelődj, de ha nem értesz hozzá, ez kiesik.

Remélem a 200.000 forintot lejátszó nélkül érted, mert az ilyen dvd, bluray egybe receiverek általában elég felejtősek.

Erősítőt hangfalakkal egyben itt tudsz keresgélni:

[link]

Mondjuk ennyi pénzből nagy csodát ne várj. :-)

2019. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Logitech z906, annak, aki nem ért hozzá és olyan 5.1-et akar, ami hallható is. THX minősítés, 200 wattos mélynyomó. Persze, van ettől sokkal jobb cucc, de nem ennyiért. Szóba jöhet még Harman hkts szett is egy HK Avr-el, de az gyengébb lesz, ellenben fejleszthető később.
2019. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na ne csináljunk már viccet,hogy 200 ezerből nem kap sem semmi jót.

13 éve hajtok egy akkor kb 90 ezres Samsung HT-TZ315 házimozit végig optikai kábellel,a mai napig nagyszerű hangzással.

2019. febr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A jó mindenkinek máshol kezdődik, nekem csak a hangfalak kerültek eddig kb. 400-ba és még mindig messze van attól, ami számomra"jó". Van, aki a tv hangszórót 2.0 Genius szettre cseréli 3000 ftból és el van tőle ájulva, szóval ez mind szubjektív. 200-ból megfelelő kapcsolatokkal használt hangfalakkal lehetne értelmes dolgot kihozni, de ahhoz több szakértelem kell. Nem akarom azt a Samsung szettet degradálni, örülök, hogy neked megfelel, az én szememben az egy nulla, de ezért gyártanak ennyi félét.
2019. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze minden viszonyítás kérdése,én csupán arra akartam utalni,hogyha egy laikus vett egy jó nagy TV-t,és nem a beépített hangszórókat akarja használni,és emellé van 200 ezre házimozira,akkor azért ne mondjuk neki azt,hogy felejtse el,meg hogy csak a használt jöhet szóba.

Lehet hogy ebben az árban csak konzumer cuccot kap,de nem is írta szempontként,hogy professzionális szint az elvárás.


Szerintem egyébként ma pont nehezebb házimozit venni,10-15 éve tele voltak velük az üzletek,széles választékban,ma pedig csak a végletek léteznek az árakban.

2019. febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eleve nem volt ennyi formátum, amit kezelni kellett. Az Atmos korában sok követelménynek kell megfelelni. Az, hogy van valakinek 200e forintja, semmit nem jelent, az igényei nem ismertek. Ezért javasoltam a Logitechet Z906-ot, mert legalább nagyot szól és hozza a mozis élményt, 200-ba sem kerül, ha netán később rájönne, hogy neki mégsem ez kell.
2019. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!