Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Meg tudja mondani valaki hogy...

Meg tudja mondani valaki hogy digitális földi beltéri milyen sávon fogható analóg tv vel?

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 15:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy pl a videomagnok anno 31-32 csatornán voltak foghatóak ha pl nem volt valakinek scart csatija a tv-én...
2019. jan. 28. 15:42
 2/7 anonim ***** válasza:

VGA kimenettel pl, azon pontosan ott fogod, és sztem scarton is.

Ill modernkebekknél az "AV" kapcsolóval vagy az 1-es vagy a 2-es állásban.

2019. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amire te gondolsz, azt csak az RF-modulátoros kimenetű boxok tudják, ami a ritkább típus egyébként, noha nekem is van belőle.


Tehát a típust el kell árulnod, mert nagyon nem mindegy!


Amiről az előző beszél, az meg csak az alapsávi AV-kimenetet. Azt még fel kell feltenni RF-re (modulálni), csak akkor tudod valamilyen frekvencián befogni.

2019. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagyis "fel kell tenni RF-re"...
2019. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de sajnos nem értem a válaszokat, s lehet nem voltam elég pontos a leírásnál...

Lényeg hogy a tv-men nincs semmi csati csak a "normális" koax vagyis pontosabban csak szalagkábelem van...

2019. jan. 28. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:

De mit nem lehet azon érteni, hogy a box típusáról beszéltem?

Egyik box tud ilyet másik nem. Méghozzá a többség nem.

Koaxiális és szalagkábel is két külön műfaj.


Akár megadhatnád a TV típusát is, hadd csodálkozzunk, mert én ilyeneket javítok, de már egyik ügyfelemnél sem találkozom ilyen régi TV-kkel, amin nincs AV-bemenet.

2019. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez egy elektron 20 Videoton tv :)

Eladó és a vevőnek akartam bemutatni hogy működik... Amúgy wayteq 95cn....vagy valami ilyesmi

2019. jan. 31. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!