Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Füstérzékelő riasztását...

Füstérzékelő riasztását hogyan kell kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Ha megnyomom a teszt gombot el kezd riasztani. De nem jöttem rá hogyan lehet kikapcsolni. Kivettem az elemet, de egy téves riasztásnal jó lenne egyszerűen és gyorsan elhallgattatni. A hasznalatiutasitasban nincs erről szó.

2019. jan. 30. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor fontos, hogy véletlenül se adj meg semmi információt az elektronikus berendezésről, amiről éppen szó van, mert még véletlenül érdemi válasszal is tudnánk válaszolni.
2019. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam a füstjelzők kikapcsolása többnyire standard. A felszerelésükről, tesztelésükről rengeteg információt találtam, és többnyire ezek mindnél ugyanúgy működtek. Több használati utasítást is megnéztem, de ilyen információt nem tartalmaztak. Gondolom ennyire trivialis a megoldás, de még sosem volt ilyen keszulekunk. Most ahová bekoltoztunk van, de papírok nincsenek. Ezért kérdeztem, szóval ha valaki használ ilyet és segíteni sem esik nehezére, leírhatná, hogy általában (vagy éppen az övé) hogyan kapcsolható ki, hátha lenne legalább némi kiindulási pontom.
2019. jan. 30. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Test gomb mégegyszeri megnyomása nem állítaná le?
2019. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Típus alapján manual-t keesd meg hátha fentvan.
2019. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, nyomkodtam röviden és hosszabban is, de nem reagált.
2019. jan. 30. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!