Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan alkalmazás PC-re...

Van olyan alkalmazás PC-re amit ha a benyomok olyan a képernyő mintha ki lenne kapcsolva?

Figyelt kérdés
Próbáltam videót youtubon de annak is van fénye. És hogy elkerüljem a "kapcsold ki inkább a képernyőt" hozzá szólást elmondanám hogy nincs rajta mert tvre van rá kötve.

2019. febr. 3. 21:56
 1/2 repulo ***** válasza:

Mi lenne vele a cél?

Amíg megy az LCD tv-n a háttérvilágítás, addig mindig látszani fog, hogy be van kapcsolva.

Ha nem kap jelet teljesen elsötétülhet, viszont hamarosan kiírja, hogy nincs jel. :-(

2019. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, egyes monitorok tudnak ilyet, amelyik DDC/CI kommunikációra képes, vagyis Windowsból is szoftveresen vezérelhetők a beállítások, ki-be kapcsolás is.

TV-k erre nincsenek felkészítve.

Jobb esetben annyit tudnak, hogy ha nincs jel, mondjuk 5 perc után készenlétbe áll, vagy típusfüggően.

Viszont nem éled újra, ha visszajön a jel, ezt legfeljebb a monitor-TV néven árusított készülékek tudják.

Magam is egy 40 collos TV-t használok monitorként, ami egyébként egy kiváló LG-kijelzős, Vestel-belsejű készülék. Ez 5 perc után leáll és egy kis pöcökkel az oldalán lehet újraindítani, de én nem ezt szoktam használni. Már azért sem, mert utána bead egy zavaró üzenetet, hogy miért állt le, amit még külön le kell OK-zni (egy idióta volt, aki ezt kitalálta, többi Vestel is ilyen).

Egyrészt nekem csak akkor kap áramot a "monitor", amikor megy a számítógép, ez egy 12 V-os relével meg van oldva.

Másrészt beépítettem még a TV keretébe is egy érintőszenzoros kapcsolót, azt akkor használom, ha a gépet nem állítom le, csak a monitort.

Csak megérintem a TV káváját egy helyen és ki-be tudom kapcsolni:

[link]

2019. febr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!