Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés
Hoffhy nevű felhasználó kérdése:

Melyik webcímet beírva kaphatok, választ online rendeléshez külföldi szállítókat is ismertető oldalról? / Elfelejtettem/.

HP Officejet All-in-one 4300 (4315)-nyomtatóhoz,Eredeti, Fekete 27/21, Színes 22 nyomtatópatronokat keresek, mivel lényegesen olcsóbbak így.

Keress kérdéseket hasonló témákban: HP, Officejet 4300, 27/21, 22 festékpatronok

febr. 8. 12:21  Privát üzenet  

A válaszok
[link]

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 8. 16:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Addig,süket,vak,béna,szellemi fogyatékos is eljuthat...A hogyan továbbra lennék igazándiból kíváncsi,a megfelelő hívószavakat, nem véletlenül adtam meg... Hoffhy.

# 2/4Időpont febr. 8. 17:49 Privát üzenet

"Addig,süket,vak,béna,szellemi fogyatékos is eljuthat..."

De neked nem sikerült. Ezért szerettem volna segíteni.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 8. 18:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A helyes válasz:....shophunter.eu a shopvadász.Hoffhy.

# 4/4Időpont febr. 10. 16:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet külföldi személyivel UPC Connect Box-ot rendelni?
Megéri műszaki cikket rendelni külföldi webáruházból ár szempontjából?
Gépházat szeretnék venni ami itthon nem található meg valaki tud esetleg külföldi biztonságos oldalt ahonnan lehet rendelni?
Ha valaki rendel valamit külföldi oldalról, ahonnan csak előre utalás/fizetés után küldenek bármit is, és ő nem fizeti be érte az összeget, de a vásárlás gombot már benyomta, és...
Ha egy külföldi oldalról rendelek, forintban vonja le a számláról az összeget?
Egy külföldi webshopon találtam egy baráti árat a Honor Watch Magic-re, azonban mint egy olvasói kérdésre válaszolták: ez nem a nemzetközi változat. Érdemes így megvenni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!