Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mást is hivogat ez a szám?

Mást is hivogat ez a szám?

Figyelt kérdés
0614433675, ha felveszi annyit mond, Köszönöm,hogy telefonközpontunkat hivta, munkatársunk hamarosan visszahivja. Mi lehet ez?

2019. febr. 11. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Paromat is hivtak nem errol a szamrol de hasonlo volt. Eszunk agaban nincs felvenni es visszahivni meg foleg,lehet emeltdijas vagy kitudja. Ne vedd fel te se vagy ha felveszed utana ne hivd vissza
2019. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Üzletkötők, házaló ügynökök használnak ilyen rendszereket. Árulhatnak biztosítást, bútort, evőeszközöket is.
2019. febr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mikor felhivott, felvettem, szószerint kicsengett a vonal, smit nem értek. Köszönöm szépen a segitséget! Azt hittem valamelyik budapesi rendörkapitányság, még a nyáron tettem itt feljelentèst és ide-oda dobálták az ügyet,azt hittem mivel pesti szám, onnan hivnak. De igy mar kizartnak tartom...
2019. febr. 11. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem a saját bankom zaklatott így, pont ugyanezt mondta be, mintha én hívtam volna őket. Egyszer kivártam, felvettem (felvették?), és természetesen mindenféle kitűnő ajánlatokkal bombáztak. Azóta bementem és letiltottam a megkereséseket.

Valaki tényleg van a vonal túlsó végén, csak azért nem szól bele egyből, mert közben szerintem egy csomó másik számot is tárcsáz, hátha végre felveszi valaki.

2019. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 repulo ***** válasza:

Mások is keresték már a szám tulajdonosát.

[link]

2019. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem is hívtak mostanában többször, nem vettem fel, gondoltam, hogy valami hülyeség, mondjuk én valamilyen ügynökre tippeltem.
2019. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ugyanez a szám hívott? Bánná a fene ha beleszólna valaki, de ez...
2019. febr. 11. 14:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a bánatért kel visszahívni mindenkit, aki rád csörög? Ott egye meg a fene, majd hív, ha fontos.
2019. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!