Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Mást is hivogat ez a szám?

0614433675, ha felveszi annyit mond, Köszönöm,hogy telefonközpontunkat hivta, munkatársunk hamarosan visszahivja. Mi lehet ez?

Keress kérdéseket hasonló témában: zaklatás

febr. 11. 12:35  Privát üzenet  

A válaszok
Paromat is hivtak nem errol a szamrol de hasonlo volt. Eszunk agaban nincs felvenni es visszahivni meg foleg,lehet emeltdijas vagy kitudja. Ne vedd fel te se vagy ha felveszed utana ne hivd vissza

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont febr. 11. 12:48 Privát üzenet
kgnemeth nevű felhasználó válasza:

Üzletkötők, házaló ügynökök használnak ilyen rendszereket. Árulhatnak biztosítást, bútort, evőeszközöket is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont febr. 11. 13:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mikor felhivott, felvettem, szószerint kicsengett a vonal, smit nem értek. Köszönöm szépen a segitséget! Azt hittem valamelyik budapesi rendörkapitányság, még a nyáron tettem itt feljelentèst és ide-oda dobálták az ügyet,azt hittem mivel pesti szám, onnan hivnak. De igy mar kizartnak tartom...

# 3/7Időpont febr. 11. 13:14 Privát üzenet

Engem a saját bankom zaklatott így, pont ugyanezt mondta be, mintha én hívtam volna őket. Egyszer kivártam, felvettem (felvették?), és természetesen mindenféle kitűnő ajánlatokkal bombáztak. Azóta bementem és letiltottam a megkereséseket.

Valaki tényleg van a vonal túlsó végén, csak azért nem szól bele egyből, mert közben szerintem egy csomó másik számot is tárcsáz, hátha végre felveszi valaki.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont febr. 11. 13:29 Privát üzenet
repulo nevű felhasználó válasza:

Mások is keresték már a szám tulajdonosát.

[link]

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont febr. 11. 13:42 Privát üzenet
Engem is hívtak mostanában többször, nem vettem fel, gondoltam, hogy valami hülyeség, mondjuk én valamilyen ügynökre tippeltem.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont febr. 11. 13:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ugyanez a szám hívott? Bánná a fene ha beleszólna valaki, de ez...

# 7/7Időpont febr. 11. 14:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nincs hívóazonosító, azaz rejtett számról valaki napok óta hívogat, mit csináljak?
Uj vodafonos szamom meg meg se adtam senkinek oszt mar hivogat valami rejtett szam szerintetek ki lehet az?
Ez a szám hívogat +36212004113 szerintetek?
+3615100005 ez a szam hova tartozhat? Folyamatosan hivogat.
Hogy deríthetem ki, hogy ki hívogat (Bp-i szám)?
Hivogat ez a szám de csak zenél ha felveszem és rám nyomják, vissza hívom és csak zenél mi ez? 06707070859

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!