Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ebayen rendeltem egy cuccot,...

Ebayen rendeltem egy cuccot, de más vette át?

Figyelt kérdés

sziasztok

ebayen vettem 1 12 ezer ft-os terméket, de hibás volt a termék és az eladóval megegyeztünk, hogy újraküld egy másikat, nyomkövetési számot is csatolt.


a termék nem jött meg el is csodálkoztam, az előbb rákerestem a nyomkövetési számra, és ezt látom:

kecskeméti logisztikai központ... eddig stimmel is.

aztán látom a 30 km-re lévő település posta címét, és azt, hogy successfully delivered

tehát a termék sikeresen kiszállítva...


csakhogy nem hozzám, mert én semmit sem kaptam!


ennyire elkezelhette a posta???

vagy egyszerűen más is rendelt a kínaitól, és szimplán annak a nyomkövetési számát adta oda nekem, mintha nekem újraküldte volna a terméket??


hogyan tudnék utánajárni a dolgoknak?

előre is köszönöm


2019. febr. 15. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk csak:


a) Beszélsz a hentessel

b) Beszélsz a Postával

c) Beszélsz a plébánossal


Na, szerinted melyik a helyes válasz?

2019. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Írsz egy e-mailt a Postának:

[link]

2019. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

rendben

holnap felhívom őket telefonon

2019. febr. 15. 20:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Holnap nem hívod őket. Szombat lesz.
2019. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Írj emailt a pstånak ės utána nėznek kėrdeznek ennek.ki vette åt csomagod.
2019. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdező a csomag szempontjából nem áll jogviszonyban a postával, így le fogják pattintani.
2019. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben megtudja azt, hogy nem az ő nevén volt az a ragszám, amit kapott, ezután jöhet a következő lépés.
2019. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen, az az első lépés, hogy egyáltalán az én nevemre küldte-e, illetve hogy a posta hibázhat-e ekkorát, hogy valaki más nevére és más városba, más házába küldje a csomagot, hogyha az én nevemre szólt...
2019. febr. 15. 22:54
 9/10 anonim ***** válasza:

a trackingben szereplő adat semmit nem jelent


vannak ilyan csomagküldők, akik hiába neked címezve küldik a cuccot, postán marad


elvileg telefonálniuk kéne hogy megérkezett


nagy értékü cuccoknál nálam mindig ez van

2019. febr. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
menj be hétfőn lakhelyed szerinti postára és kérdez rá ,ha ez egy regisztrált nemzetközi köldemény volt megtudják mondani ki vete át mert azt alá is kell írni mert nyomonkovethető ragszáma van,ha nem te .egyébb esetben ,nem biztos.
2019. febr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!