Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayen rendeltem Japánból, kb...

Ebayen rendeltem Japánból, kb mikorra várhatom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Na, mármint azt vágom hogy mi között várhatom, de kíváncsi vagyok a tapasztslataitokra, hogy nektek mennyi időbe telt, értitek xdd (nemtudok magyarázni)

Szóval 12.-én rendeltem, tegnap egy Japanese snack box-ot, normál, ingyenes szállítással, és azt írta az oldal hogy 20.-a és október 5.-e között jön majd meg, a csomagot pedig ma adták fel, reggel (vagy hajnalba) kaptam róla e-mailt

Várhatom 20.-a körül a csomagot, vagy inkább későbbre számítsak? (Tudom, hogy 1-2 hét (vagy több, ugh) a normál szállítási idő, de olvasgattam itt GYIK-en és sokan írták hogy nekik 4 nap alatt megjött meg hasonlók, és tökre elkezdtem reménykedni xdd)

A válaszokat előre is köszönöm! c:



#eBay #Japán #Japanese snack box
2018. szept. 13. 22:12
 1/5 gyurto válasza:
Bár Japánból még nem rendeltem, de Kínából már annál is többször. Általában fél hónap szokott lenni. Persze van amikor több idő, és előfordul nagyon ritkán, hogy kevesebb. Ha viszont meg van adva, hogy mikortól várható a csomag szerintem nincs esélye, hogy előbb megjön. :/
2018. szept. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem 1x 2hét alatt jött ki
2018. szept. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! c:

1-es: Igen, valószínűleg nem fog előbb megjönni :c De gondolom 1 hét után valamikor érkezni fog, mivel az oldalon írta az eladó hogy mivel csokit is tartalmaz, ezért sietnek az olvadás-veszély miatt *-*

2-es: Remélem nálam is így lesz, mint nálad *-*

2018. szept. 14. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd érkezik. Az a szept 20 és okt 5 között is csak BECSÜLT idő. Megjöhet előbb,megjöhet akár jóval 5.-e után is!!


Illetve MÁSRA ALAPOZNI NEM LEHET.

Volt h valamim kinából 5 nap alatt megjött mig máskor 3 hét

2018. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
8 év
2019. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!