Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az a telefonos alkalmaz...

P3tő Kriszx kérdése:

Melyik az a telefonos alkalmazás amely bármely tvhez jó távirányitokent?

Figyelt kérdés
Persze lattam videokat ahol setalgattak az utcakba es tvket kapcsolgattak ki es nemhiszem hogy mindegyikre egyesevel ra csatlakoztak volna vagy hogy mind okos lett volna.

2018. jan. 2. 02:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül bármelyik lehetett

[link]

2018. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aztirja ki nekem az aruhaz hogy nincs talalat
2018. jan. 2. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:

o_O

milyen régi telefonod van? hányas az android verzió? és van-e rajta infra (IR)?

2018. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha jol megfigyelned kivan minden irva ez galaxy s8plus de akkor is akarhanyfele taviranyitot leszedek allandoan wifire akar felcsatlakozni es ugy keresni wifi halozaton tv. Es igen mukodik okos tv vel de sima lcd tv vel ami nem okos ahoz meg nem. Es pesig ezt nem ertem hogy miert...
2018. jan. 3. 10:24
 5/5 anonim válasza:
100%

Drága és okos telefonod van, de eszed nincs, már bocs.

A Galaxy S8+-on nincs IR blaster, szóval csakis WiFi-s okos tévét lehet vele kapcsolgatni.

Ha még elhiszed, hogy bármit meg lehetne így hackelni, sajnállak.

2018. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!