Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudok háttérképet...

Hogyan tudok háttérképet változtatni?

Figyelt kérdés

Windows 10 enterprise-om van a gépen és nem tudok hátteret változtatni, mert azt írja:"a szervezet egyes beállításokat elrejt vagy kezel.". Utána olvastam a neten és kipróbáltam 2 variációt és egyik se működött. az egyik a Windows+R gpedit.msc és amit az oldal leírt követtem az utasításokat, a másik Windows+R regedit itt is követtem az utasításokat, de nem használt. Most fekete a háttérkép és nem tudom változtatni. Igazából ezért más beállítások se működnek, de engem ez zavar a legjobban.Itt vannak az utasítások amit megpróbáltam, de nem működtek:


Csak jelzésül említenénk meg, hogy már van egy újabb Windows build is elérhető 10586.104 számmal. Mivel valószínűleg egy, a Helyicsoportházirend-szerkesztő (gpedit.msc) segítségével beállított házirend miatt jelentkezik a hiba, így ellenőrizd és töröld a nem megfelelő beállítást az alábbi lépéseket végrehajtva:


Amennyiben Windows 10 Pro kiadásával rendelkezel, úgy kövesd az alábbi lépéseket:

A Helyicsoportházirend-szerkesztő (gpedit.msc) megnyitásához nyomd le a Windows+R billentyűket, írd be a gpedit.msc parancsot és kattints az OK gombra.

Navigálj a következő a Számítógép konfigurációja > Felügyeleti sablonok > Windows-összetevők > Adatgyűjtés és előzetes buildek helyre.

A jobb oldali mezőben kattints duplán a Telemetria engedélyezése elemre és tegyél jelölést a Nincs konfigurálva elem elé, majd kattints az Alkalmaz és OK gombokra.

Indítsd újra a gépet és teszteld a működést.

Ha Windows 10 Home kiadásával rendelkezel, akkor a gpedit.msc nem érhető el, így a Beállításszerkesztőben szükséges egy bejegyzés törlése, tehát kérjük, rendkívül figyelmesen járj el:

Nyomd le a Windows+R billentyűket, gépeld vagy másold be a regedit kifejezést, majd kattints az OK gombra.

A Beállításszerkesztőben kattints jobb egérgombbal a Számítógépre és válaszd az Exportálás parancsot, majd egy elnevezéssel mentsd le egy külső adattárolóra. Ezzel biztonsági mentést készítünk a registry-ről.

Ezt követően lépj az HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\DataCollection kulcshoz.

A jobb oldali panelen kattints jobb egérgombbal az AllowTelemetry bejegyzésre és a Törlés opcióval távolítsd el.

Indítsd újra a rendszert és teszteld a működést. Egyébként valószínűleg már újraindítás nélkül is működni fog.



2019. febr. 24. 10:37
 1/3 gyuripapa21 válasza:

Gépház/személyre szabás/zárolási képernyő/

aztán betallózol valamilyen háttérképet.

2019. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Asztalon jobb egér gomb...

Személyre szabás...

Háttérkép...

Válassz képet...

2019. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De akkor írja,hogy a szervezet egyes beállításokat elrejt vagy kezel!
2019. febr. 25. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!