Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 4x telefonom...

Kisssviraag kérdése:

Xiaomi redmi 4x telefonom van, most vettem. Meg akartam valtoztatni a zarolasi hatterkepet, de kerte az engedelykerest, hogy hozza ferhet e a kepekhez. Tobbi lent. Valakinek kello hozzaertese?

Figyelt kérdés

Nem erzekelte a kis felugro ablak, hogy rakattintottam az "engedelyezes"re, ezerr elutasitottam. Ujra megprobaltam, de veletlenul bejeloltem, hogy "ne jelenjen meh ujra", es megint nem erzekelte, ezert idegesen picit pufoltem es ramentem az elutasitasra. Azota mas modon meg tudtam valtoztatni a hatterkepet, de szerernem ha a galeriabol is megvaltoztathatnam, ha epp egy jo kepet talalok. (a galeriabol nem enged hatterkepet valtoztatni) valami tipp? Vegigbongesztem mar az osszes beallitasi pontot, nem talaltam semmi mukodo lehetosehet. Arra gondoltam, hogy a galeria adatait lehetne torolni, de azt sem talalom hol lehet..

Remelem valaki tud segiteni.



2017. szept. 15. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Redmi Note 4-em van, kíváncsiságból megpróbáltam galériából háttérképet választani és nem ugrott fel semmi, engedte.

Bementem a Security -> Permissions -> Other Permissions részbe de nem látok ott galériát külön listázva...

Érdekes.

2017. szept. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen ROM van rajta?
2017. szept. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

MIUI Global 8.2 Stabil

8.2.9.0(MAMMIEA)

Nem ertek hozza de ezt irja a telefon nevjegye.

2017. szept. 15. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!