Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Újonnan vásárolt lassú laptop?

Újonnan vásárolt lassú laptop?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy az újonnan vásárolt Asus X541U típusú laptopom megvétele óta lassú, nem történt semmi módosítás mégis egy fájlkezelőt is minimum 30mp alatt tölt be. Ennyire ócska vagy valami probléma van vele?

#Asus #laptop #asusx541u
2019. márc. 4. 19:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok veszekedni viszont tény hogy sz#r az oldal amit néztél :) Az összes termék ára jóval kevesebb mint amúgy.
2019. márc. 4. 20:51
 12/16 repulo ***** válasza:
Csak ezt néztem, örültem, hogy egyáltalán találtam valahol. :-)
2019. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Amúgy csodálkozom hogy már én is alig találtam, a nyáron még plakáton is láttam..
2019. márc. 4. 20:55
 14/16 anonim ***** válasza:
Az SSD mindenképp megér egy próbát, ha nemjó vele sem akkor lesz egy plusz SSD-d. Én a Lenovo 320 80XV00UPHV gépembe vettem december közepén egy SSD-t mert egyre rohamosabban romlott, valami kegyetlen lassú volt. Hiába telepítettem újra, már azsem segített. December 12 óta meg hiba nélkül, ugyan olyan gyorsan bootol mint mikor feltettem rá a wint. Tesómnak kellett tegnap letölteni egy sorit és közben néztem egy másikat, és miközben 40-50 megabit közt jött a film, élvezhetetlenül szaggatott a film ami a gyári vinyón volt ( a letöltés is oda ment ).
2019. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 repulo ***** válasza:
Na, megnéztem alaposabban azt az oldalt, valami futózott, átcsomagolt, vagy használt darab lehetett, viszont hasonló felszereltséggel most is vannak gépek 110 - 120k között újak.
2019. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez gėp 2 magos proceszoral van felszerelve ,nem egy játėk gėp .
2019. márc. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!