Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés
HUN-Bence nevű felhasználó kérdése:

Miért dobnak ki a játékok és fagynak meg?

Kicseréltem ma a videókártyámat egy radeon r7 250x-ről egy radeon rx 460-ra. Amikkel régen játszottam játékok mind kidobálnak és megfagynak Rainbow six Siege, és Tannenberg többek között. Előző kártyámon szépen futottak lowon, de most még lowon is kidob.

Konfig: proci Q6600

Ram 4gb

Esetleg túl erős a videókártya és nem bírja ezekkel a régebbi dolgokkal az iramot? Vagy mi?

Keress kérdéseket hasonló témákban: számítógép, játék, PC

márc. 13. 20:35  Privát üzenet  

A válaszok

Alap beállításokra kellene állítani a Catalyst-ot mert a régi kártya szerint hajtja meg a kártyát illetve driver frissítés is kellene.

A régebbi hardverekkel nem lehet gondja a kártyának, inkább ellenkezőleg.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 13. 20:45 Privát üzenet
.... feltételezem hogy jó a kártya. Vetted valakitől?

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 13. 20:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Driver frissítés meg volt még ezelőtt.

A Catalyst-ra még rá nézek.

És igen kéz alól vettem.

# 3/3Időpont márc. 13. 21:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A játékok random fagynak de durván és én a vinyóra tippelek. A vinyó kihasználást játék közben 100% nak mutatja végig, de az olvasási sebessége 1kb től 150 mb/s ig össze vissza...
Miért fagynak le egyes játékok fél percekre?
Amióta új VGA kábel van megváltozott az ikonok mérete meg hát kb minden nagyobb lett és a játékok is fagynak ez miért van?
Miért fagynak le/szakadoznak az iPod-omon a játékok?
Tényleg fagynak a játékok SE Xperia X10 mini pro-n?
Miért fagynak le az androidos játékok (pl h ha kilépek a főmenübe)?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!