Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha windows 10-et telepítek...

Tibi12345835 kérdése:

Ha windows 10-et telepítek akkor meg maradnak a règi adatok, programok, illesztőprogramok vagy ugyan úgy leformálódik mint a többinèl?

Figyelt kérdés

2019. márc. 20. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha telepítésnél formázod, akkor nyilván minden eltűnik. Inkább bízd szakemberre!
2019. márc. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már sokszor telepítettem nem gond csak mèg windows 10et nem ès azt hallottam hogy a 10 nèl nem törlődnek ezek a dolgok és kíváncsi vagyok hogy igaz e
2019. márc. 20. 10:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Többféleképpen is lehet telepíteni. Az egyik eset az, amikor teljesen lesikálod a vinyót, a másik pedig az, amikor minden adat megmarad, csak új verzió kerül a régi helyére. Telepítés után ez utóbbi esetben egy ideig vissza is állíthatod az előzőre, ha nem jönne be a tízes.
2019. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!