Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csinaljak az E-Cigimmel?

Mit csinaljak az E-Cigimmel?

Figyelt kérdés
Kb. Egy oran keresztul porlasztott a taskamban, brutalisan tomemy es eros szag arad belole, es forro volt a teteje. Tettem bele uj liuqidet de marka a torkom keves gozt ad, szorcsogos hangot ad ki, mit tegyek?
2019. márc. 21. 14:01
 1/5 Wadmalac ***** válasza:

Porlasztó csere. Szétégett a vatta, meg valószínűleg az izzószál is.

Örülj, hogy nem durrant el az akku és gyulladt ki a retikül.

2019. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez van amikor nem rendelkezik megfelelő biztonsági védelmekkel egy MOD, illetve nem zárod le, amikor elrakod..


Egyébként alapos teljes tank tisztítás, illetve porlasztó csere, csoda, hogy nem gyulladt fel a vatta.

2019. márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uristen, akkor szerencsem is van, meg nem is.. De neztem egy videot, hogy hogyan nez ki ez a porlaszto szet szedtem, es lattam h elfeketedett teljesen a vatta az izzoszalon... de amugy ezek szerint a tobbi resze nem karosodott igaz?
2019. márc. 21. 15:14
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
Valószínűleg nem.
2019. márc. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem, bár tömítős, o gyűrű kopás is megeshet, de ez kiderül, ha folyik majd belőle a leves.
2019. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!