Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A számítógép billentyűzetére...

A számítógép billentyűzetére káve ömlött és azóta nem működik, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Először csak az egyik fele nem működött, pontosabban ha megnyomtam egy gombot, automatikusan elkezdett végtelen zagyvaságot beírni (plusz jeleket végtelenítve vagy halandzsa szöveget), aztán meg olyan volt mintha folyamatosan nyomva lenne a lefelé mutató billentyű, minden honlapot az aljára görgetett.

Aztán mérgemben szétszedtem, kimostam alaposan, majd megszárítottam és összeraktam, de most már semmit nem érzékel, csak a num luck világít zölden, de a gombnyomásra nem reagál


2019. márc. 25. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
újat kell venni 1-2 ezer forintért már lehet kapni alap billentyűzetet
2019. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kád felett zuhanyzóval mosd ki belőle. Nem muszáj szétszedned, kb 2-3 percig meleg vízzel mosasd. Utána 1-2 napot hagyd száradni, mielőtt újra használni kezded
2019. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Qka.
2019. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennek sajna kampec. A lányom üdítőt öntött rá, elvittem megnézetni, nem lehet vele mit csinálni. Főleg, ha cukros folyik bele, azt nem bírják.
2019. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kell venni újat. Nekem a notenbookra ömlött rá, kénytelen vagyok külső billentyűzettel használni.
2019. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!