Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen Bluetooth hangszórót...

Milyen Bluetooth hangszórót vegyek?

Figyelt kérdés
Jbl xtreme-re gondoltam, nem tudom meg éri - e. Vagy esetleg tudnátok írni jó hangszórókat, 25 ezren alul? Tudom, tudom hogy a jbl xtreme nem ennyi, de más fajtára nem igazán szeretnék kiadni olyan sokat.

2019. márc. 28. 18:15
 1/2 anonim válasza:
100%

[link]

[link]

[link]


Nekem srs-xb10-em van és jól működik. A másik kettő 25.000 fölött van, de az xb-21 is vízálló, világít és jól szól. A samsung vízálló, könnyen hordozható, és a telefonodat is tudod tölteni róla.

2019. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem JBL Xtreme-m van, és teljes mértékben megéri az árát.

Bár nem megy le olyan mélyre mint pl a Charge 3, de ezt nem nagyon lehet észrevenni, mert brutál mély hangokat produkál.

És még ennyi basszus ellenére is az összes tartomány tiszta marad, nincsenek elnyomva a magas, & középhangok.

Én nagyon imádom. (bár előtte JBL Charge 3-am volt, és az is nagyon jó)

2019. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!