Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » E-cigit (Vape-t) Szeretnék venni?

E-cigit (Vape-t) Szeretnék venni?

Figyelt kérdés
9.000-12.000Ft körül gondolkoztam, megtetszett, ki szeretném próbálni, a (füstöt vagy gőzt) azt le kell nyelni vagy csak beszív és ki fúj mennyire egészségtelen, melyikek a legjobb ízek (liquid-ek)? Egyéb tudnivalók? Kezdő vagyok ilyen témában😅

2019. ápr. 2. 14:01
 1/5 anonim válasza:

Nagyon jó időtöltés szerintem. De hogy gondolod hogy le kell e tüdőzni? Nyilván nem a száddal szívogatod XD

Néztem videót, hogy mennyire szennyezi a tüdőt és 100 ml szinte meg sem látszódik a vattapamacson úgyhogy nyomathatod! Nekem az eper, görögdinnye a kedvencem, a rágógumis nem érződik, de lehet választani, hogy mennyi íze és mennyi füstje legyen. Én 30/70 eset szívok (ez sok füst kevés íz) de keverhetsz is magadnak több ízből az a tuti. Jobban megéri árban is ha ecigizel. Nikotinmenteset előbb utóbb meg fogod unni. De jobb azzal kezdeni, utána meg keverhetsz. És érdemesebb a drágább fajtát venni, olyat amit szabályozhatsz.

2019. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát beszívom a számba és ki fújom :D
2019. ápr. 5. 20:29
 3/5 anonim válasza:
De akkor nem lenne sok értelme. Mire megnyomod a gombot és beleszívsz szájjal, max egy kis levegőt fogsz szívni, mert kell kb fél mp hogy felmelegedjen a fűtőszál. Ciginél megértem h nem mered letüdőzni, azt nem is nagyon ajánlom tele van kátránnyal meg méreggel (ezt úgy mondom h naponta megkínálnak és elfogadom XD) ha még van kérdésed, akkor csapassad.
2019. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mennyire veszélyes az egészségre Lehet valaki allergiás az e-liquidre, a Joytech mennyire megbízható márka?
2019. ápr. 5. 22:04
 5/5 anonim válasza:

Én személy szerint VGod pro 200-at használok és ez volt a legjobb döntés, amit csak hozhattam. 25 ezerért vettem és nagyon jó a teljesítménye. Ha olcsóbb kategóriát választasz akkor számíts rá hogy pár hónap után szarakodni fog. Legelőször én is 6000set vettem és már egy hónap után néha megbolondult.

Sokkal egészségesebb, mint írtam a kísérlet a vattapamaccsal ezt igazolja.

Biztos van olyan aki allergiás, de én még nem hallottam ilyenről és ezen az alapon mindentől félhetsz, hogy netán allergiás vagy rá... Amikor eldöntöttem, hogy kipróbálom én nem féltem ilyesmiktől :)

2019. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!