Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Olyan szomorú vagyok! Most...

Olyan szomorú vagyok! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nemrég eldöntöttem, hogy elkezdek varrni tanulni, anya adott anyagokat, meg varróújságokat. Nagyon belelkesedtem. Ez kábé 2 hete volt. Most úgy döntöttem valóban belekezdek (nyári elfoglaltságok miatt nem kedztem varrni) és előkaptuk a varrógépek. Anya megmutatta hogyan kell varrni, (bár van valamennyi tapasztalatom, mert a kb. 75 km-re lakó nagyim megmutatta, hogy kell) de valami probléma merült fel. A gép nem működik. Az alsó cérna folyton beakad. Amint elkezdünk varrni, az alsó cérnánál valami elkezd kattogni és össze-vissza tekeredik a cérna. :( Most mit csináljak???? Anya a Quelle magazinból rendelte cirka 30000 Ft-ért. VALAKI SEGÍTSEN???? Varrógépen most nem tudok varrni, kézzel tudnék, de az nagyon hosszadalmas munka... :(((

Egy elkeseredett 13 éves lány...


2010. júl. 4. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Géphiba, megkel mutatni szerelőnek.

Megpróbálhatod előtte végig olajozni,,, hátha.

2010. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg szomorú :( Keressetek a környéken egy szakit, ő szerintem megnézné ingyen is és hátha tud segíteni!
2010. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem jol teszitek be az alsot. Mert ha eddig ment, akkor nincs ok, hogy allas kozben elromoljon. Probald cerna nelkul. Ha ugy siman fut a gep, akkor valamit ne csinaltok jol.
2010. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát állás közben nincs semmi baja, de ha már kézzel elkezdjük tekerni, akkor beakad...
2010. júl. 4. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a kattogas abbol ered, hogy a cerna rosszul tekeredik alulrol, es oldalra huzza a tut, ami aztan a femmel utkozik. Komplett also cerna nelkul probald meg.
2010. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, a varrógépek elég bonyolult szerkezetek, egy kis beállitási hiba is problémás lehet! Biztos kaptál kezelésit, olvasd át, és ha nem jó, tényleg hivjatok szakembert! Nics olyan ismid aki varrónő volt?? mert azok is értenek hozzá
2010. júl. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
anyának javasoltam egyik ismerősünket aki varrónő, de ő csak leintett (komolyan, néha nagyon nem értem...) és sajnos németül van a használati utasítás...
2010. júl. 6. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!