Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen karórát viselnek a...

Milyen karórát viselnek a rendvédelmi szervek tagjai?

Figyelt kérdés

Valaki tud segíteni abban, hogy a terrorelhárítók, rendőrök, katonák milyen órát szoktak hordani?

Tudom, hogy alapvetően az a lényeg, hogy víz- és ütésálló, sportos legyen az óra, esetleg tudjon egyéb funkciókat is, de mégsem tudom eléggé behatárolni, és jómagam is vásárlás előtt állok.


Tudnátok márkákat, esetleg megnevezést adni az adott óráról ami illik a leírásomhoz? Köszi a segítséget.



2019. ápr. 11. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én spec nem hordok órát.
2019. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Találtam egy ilyen válogatást:


[link]

2019. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mentségemre szóljon, hogy próbáltam normálisan feltenni a kérdést! :D
2019. ápr. 11. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen Casio G-Shock van használatban.

Japánban használják a Citizen búvár modeljeit.

Németeknél a Sinn márka 2-3 tipusa van rendszerben.

A britek a Nite MX-10 modeljét.

2019. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs nálunk rendszeresített óra sehol. Tipikus az, hogy pont a végrehajtó egyenruhás állomány hord kicsi, olcsó, egyszerű fém vagy műanyag mutatós vagy digitális kvarcórákat, Casio a leggyakoribb. Egy csomó felszerelést magukon kell cipelniük szolgálatban, nem hiányzik még a karjukra is egy bumszli nagy óra.


Az irodai állományon látsz jobban bazinagy, drágább (50-100 ezres) búvár, pilóta meg kommandós órákat. Citizen, Seiko, esetleg még menőnek hitt ugyanennyibe kerülő divatmárkákat (CK, Boss, E. Armani, Tommy Hilfinger, Nautica..,).

2019. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyat használnak, amit vesznek maguknak :)

De jó kiindulópont, hogy a ténylegesen is harcoló katonáknál gyakori a Casio G-shock széria:

[link]

2019. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!