Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy csatlakoztassak set top...

Hogy csatlakoztassak set top boxot samsung smart tvhez?

Figyelt kérdés

Ez a TV: [link]

A set top box scart csatlakozós, néztem kb5ezer forintért smart tv scart átalakítót de bementem a boltba és azt mondtak az nekem nem jó, ezért adni akartak egy 4x annyi árút, mit gondoltok hogy csatlakoztassam a UPC boxot ehhez a tvhez? Igazat mondott az eladó vagy át akart verni?



2019. ápr. 13. 10:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Itt melyik kombó lenne ami nekem jó?
2019. ápr. 13. 11:12
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Igen, vannak még a régi SCART-os UPC boxok, amit gyakorlatilag butaság használni bármelyik lapos TV-hez, nem még UHD-hez, ez vicc kategória.

Egyszerűen cseréltesd ki HDMI boxra, vagy kérj inkább UPC MediaCard-ot a TV-be és akkor még box sem kell.

Csak az interaktív szolgáltatásokhoz kell esetleg box, ha valaki arra hajt nagyon.

2019. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azt mondták nem cserélik ki
2019. ápr. 13. 11:16
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

UPC-nél ilyen dolgokat befolyásolhatja az erélyes fellépés is.

Azt viszont nem hinném, hogy csak téged eltiltottak volna a UPC MediaCard megrendelésétől is, holott direkt reklámozzák.

2019. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
És szerintetek ha a set top boxba hdmit dugok meg a tvbe is az működik úgy?
2019. ápr. 13. 14:06
 7/20 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, arra való.

A SCART viszont csak analóg SD átvitelt tesz lehetővé, ami UHD készüléken vállalhatatlan képminőséget ad.

Egyáltalán fontos neked a box?

Elhiszem, hogy valakinek kell a DVR, meg a visszirányú kommunikáció (amit csak a box tud), de ha neked amúgy sem szükséges, akkor kár erőltetni.

2019. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Hát eléggé, mert ha fizetem a UPCt akkor csak szeretném nézni is, albérletről van szó, szóval a mediacard annyira nem megoldható

Vagy van valami ötleted?:D

2019. ápr. 13. 19:13
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha te fizeted a UPC-t, akkor nem tudom mi az összefüggés, fizethetnéd a MediaCardot is, de akárhogy is, a fenti a lehetőségek vannak.

Box cseréje megoldható, ha egy normálisabb ügyintézőt fogsz ki, vagy panasszal kell fenyegetőzni stb.

SCART --> RCA átalakítóval is végszükségben megoldható, de így egy 43 collos TV-n közelebbről nézve moslék képet kapsz, ezért kár volt UHD-t vásárolni.

Eleve a full HD-műsorral sincs persze kihasználva, de így még annyira sem.

8-10 méterről lehetne talán nézni, mert úgy elmosódnak a "bajok".

2019. ápr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Milyen médiabox? Mert ha van rajta hdmi (Philips, Cisco, PC HD), kár cserélni, és lehet ezért nem akarta az ügyintéző hogy cseréld (az új boxokra rengeteg a panasz, már nem szívesen ajánlja senki).
2019. ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!