Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy csatlakoztassak set top...

Hogy csatlakoztassak set top boxot samsung smart tvhez?

Figyelt kérdés

Ez a TV: [link]

A set top box scart csatlakozós, néztem kb5ezer forintért smart tv scart átalakítót de bementem a boltba és azt mondtak az nekem nem jó, ezért adni akartak egy 4x annyi árút, mit gondoltok hogy csatlakoztassam a UPC boxot ehhez a tvhez? Igazat mondott az eladó vagy át akart verni?



2019. ápr. 13. 10:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ami itt a 4187-es hszben van. [link]
2019. ápr. 14. 16:25
 12/20 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom, miért kell szívatni más válaszolókat.

A kérdésben SCART-csatlakozós boxról beszéltél, és amikor javasoltam a cseréjét, akkor sem voltál képes egyértelműen közölni, hogy van rajta HDMI is.

Amikor a #6-ot írtad, már sejtettem, hogy valami nem stimmel, de szinte nem akartam elhinni, hogy ennyire behatárolt lehet valaki.

Komolyan, te most mit képzelsz ilyenkor, ez egy értelmes megnyilvánulás szerinted?

2019. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
HDMI kábellel csatlakoztatod, és jó lesz. Nem is értem, miért akartál átalakítót. HA megvan még a doboza, ott lesz benne a hdmi kábel is.
2019. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#12 fogalmam nem volt hogy hogyműködik, mert ez volt életem első TV-je, de olyan jó neked, hogy te ilyen nagyon okos vagy… tényleg :D otthon mindig SCARTot használtunk, fogalmam nem volt, hogy hogy működik, szóval ha tudod esetleg segíts, vagy ne kommentelj:)

#13 köszi, végül úgy sikerült :D megoldottam:)

2019. ápr. 24. 16:59
 15/20 A kérdező kommentje:
ja és nem voltam ott, ahol a TV és a boksz, amikor írtam a választ :) így nyilván nem tudtam milyen csatlakozók vannak rajta, szerintem töröld innen magad, ha nem bírod, hogy kérdeznek :D
2019. ápr. 24. 17:00
 16/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk mentségedre szóljon, hogy az ügyfélszolgálatosok, és pláne az üzletkötők egy része sem tudja, mint ahogy azt is elfelejtik, hogy működik rajta az egyhetes visszanézhetőség is, ami az új boxok fő csábító ereje, de azok csak utp kábelezéssel tudják ezt (modemmel össze kell kötni a koay mellett). Jó kis bokszok ezek, amíg jó, ne cseréld :)
2019. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

# 14

Nagyon jellemző egyesekre ez a hozzáállás, ezen az oldalon.

Több hozzászólásban próbáltalak segíteni, miközben gyakorlatilag átvertél, feleslegesen fárasztottál, a butaságod miatt.

Végén nem ám elnézést kérnél, hanem még te ugatsz le engem.


Rohadj le akkor te szemét alak, most már azt mondom...

2019. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Tanulj meg szocializálódni aztán bújj elő a barlangodból ahol eddig éltél te szerencsétlen :D egy kérdést tettem fel, amit nem tudtam, ez az oldal arra való ha jól tudom

de minek is írogatsz ha ennyire idegesít? :DD

2019. ápr. 26. 16:35
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem az a gond, ha nem tudsz valamit, nem lehet mindenki szakember.

Az a gond, hogy bunkó vagy, nem tiszteled a másikat, aki segíteni próbált, viszont még te játszod a fensőbbségest, miközben láthatóan alacsonyabb létformát valósítasz meg.

Képzeld el, létezik olyan is, amikor valakit figyelmeztetünk egy helyesírási hibára és megköszöni.

De sokkal gyakoribb persze, hogy visszaugat, pedig nyilván nincs igaza, csak bunkó szegény.

Látható, te melyik típusba tartozol...

2019. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Úristen :D
2019. ápr. 29. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!