Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy lassú fordulatú erős...

Van egy lassú fordulatú erős villanymotorom. Hogy tudnám megoldani, hogy a fóliában ha eléri a beállított hőmérsékletet kinyissa majd becsukja az ablakot mikor nem vagyok otthon?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 14. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Hőfokkapcsoló olcsón rendelhető Kínából, vagy itthon is megveheted:

[link]

[link]

Hiszterézis is beállítható.

A mechanika pedig egyéni kreativitás kérdése.

2019. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A motoron tudsz irányt váltani?
2019. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért az nem csak hőfokkapcsoló kérdése. Végálláskapcsolók, irányváltás, megfelelő mechanika. Egy motor még kevés, most kb ott tartasz, hogy van egy gombod, hogy kell hozzá kabátot csinálni.
2019. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdés alapján felejtős a dolog.
2019. ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Azért az nem csak hőfokkapcsoló kérdése."

#1 válaszomban nem gondoltam, hogy fontos ezt jobban részletezni, ha úgysem lesz belőle semmi, illetve a kérdező sem reagál stb.

Megvillantottam egy kis szeletét az egésznek, mondjuk inkább úgy.

2019. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az hogy nem vagyok fent mindenap az nem azt jelenti hogy nem reagálok. De igaz így úgysem lessz belőle semmi.
2019. ápr. 15. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:

"De igaz így úgysem lessz belőle semmi."

Valóban, ahhoz érteni kellene legalább egy kicsit. Az meg nem megoldás hogy mi bachobázzuk ki neked hogy mit akarsz, hogy csináld meg és mivel, miközben halvány fogalmad sincs az egészről.

2019. ápr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Doros válasza:

Teljesen laikusként, nem egyszerűbb egy termosztátos megoldás, ami leállítja a fűtést, ha a belső hőmérséklet elkért egy adott fokot?


Akkor még hirtelen huzat sem éri a növényeket a fóliában.

2019. ápr. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!