Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom megnézni hogy...

Hogy tudom megnézni hogy mennyi pénz van a bankkártyámon?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 15:37
 1/7 anonim válasza:
Attól is függ, melyik banknál vagy. Ha bírod a gugliba hogy: "xy bank egyenleglekérdezés", akkor lesznek találatok, ahol leírják a releváns bank esetében milyen módokon lehet lekérdezni. De ha megmondod melyik banknál vagy, akkor megkeresem neked szívesen.
2019. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmész egy bankautomatához (ha nincs elektronikus számlád), ott kiválasztod az egyenleglekérdezés funkciót. 100 forintért kapsz egyenleget a folyószámládról/kártyádról. OTP-nél ennyibe kerül, de gondolom, bankja válogatja.
2019. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még annyi: ha nem a kártyához tartozó automatához mész, azt plusz 500 forint. De nem is igazán értem, ezt hogy-hogy nem tudod, hogy kell megnézni az egyenleged? Most csináltattad? A kötött szerződésben minden le van írva az adott banknál.
2019. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Letöltöd a telefonodra a bankod applikációját és ott megnézed ingyen bármikor.
2019. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha veszel fel készpénzt saját automatából és kérsz nyugtát, azon rajta van a felvétel utáni egyenleg.
2019. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
PC-n csak egy böngésző kell, meg persze a jogosultság stb.
2019. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megadod a kártyaszámot, és a másik oldalon azt az apróbetűs számkódot, szívesen megmondnom mennyi (volt) rajta }÷)
2019. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!