Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 570 ezer ft van a bankkártyámo...

570 ezer ft van a bankkártyámon. Csak Budapesten van a Takarék bank. Máshol is felvehetem a pénzt egyben?

Figyelt kérdés
pénz bankkártya

#pénz bankkártya
2018. dec. 21. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem megis hogy vehetned fel mashol?? Pl bemesz egy otp-be azok nem tudnak mit kezdeni veled:D
2018. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Idegen automata nem szokott ekkora összeget engedni egyszerre. Több tranzakcióval fel tudod venni, bár jó esély van rá, hogy van napi kp felvételi limit beállítva, így egy nap alatt nem fog menni.

(a pénz a számládon van, nem a kártyán)

2018. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Am ennyire surgos?? Mennyi a limit a bankautomatabol valo levetelnel neked??
2018. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Másik takarékban felveheted szerintem. Bizonyos bankoknál a nagyobb összeg felvételét előre jelezni kell. Menj be a legközelebbi takarékba, és kérdezd meg.
2018. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg ha automatából akarod kivenni, ott is van egy maximum limit, meg lehet, hogy eleve van a kártyádra is egy 100 ezer napi limit.
2018. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

A postán, a folyosó végén.

Persze előtte sorszámot húzol "500 000 forint feletti összeg befizetése/kifizetése"

2018. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az OTP kártyámon a napi limitet tudnám eddig módosítani, legutóbb 400 000 Ft-ot fel tudtam venni egyben. Sőt, kevesebb volt a levonás egy idegen atm-nél, mint OTP-nél. Ennek nézz utána, nekem például az OTP egy alap összeget + x%-ot vont volna le, egy másik atm pedig egy magasabb fix összeget, ami kb. harmada volt.
2018. dec. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm komoly válaszokat.
2018. dec. 23. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!