Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen eladhatatlan elektronik...

Milyen eladhatatlan elektronikai készülékek és eszközök léteznek?

Figyelt kérdés

2019. máj. 1. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Képcsöves tévék, videomagnók, CD- és DVD lejátszók.
2019. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

DVD visszapörgető.

[link]

2019. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
CERNi részecskegyorsító - azt sem tudnád eladni.
2019. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Hibás alaplap, kiürült nyomtató, leégett villanymotor
2019. máj. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező hamarosan előadja, hogy neki van egy DVD-lejátszója, esetleg VHS-magnója is.

Hihetetlen...

2019. máj. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nekem egy nokiám van telefonba amit nem tudok eladni. Pötyögős gombos . Nekem nincsen dvd lejátszóm és egyéb dolgaim.Meggyűlik rendesen a bajom az eladással.
2019. máj. 1. 13:13
 7/17 anonim ***** válasza:

De akkor mi értelme a kérdésnek ebben a formában?

Miben visznek előre téged az erre adott válaszok?

Azért is furcsa, mert volt itt mostanában pár hasonló kérdés, ami így "hátulról" jött, aztán kiderült ez meg az...

2019. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ne kötöszködjél mert zavar ez a stílus. Engem sehogy nem visz előre ebben a kérdésben ,de érdekelne a jelenlegi álláspont,hogy mit lehet eladni és mit nem ami elektronikai készülék . No meg a stílusod is zavaró azért . Aztán te mitől leszel boldogabb,hogy ha válaszolsz a kérdésemre ? Kerüld ki,hogy ha zavar. Többi válaszadó sima egyértelmű választ adott ,de meg itt vered a nyáladat.
2019. máj. 1. 13:35
 9/17 anonim ***** válasza:

Mondtam én, hogy kavartál már itt, elárultad magad.

Egyébként van még valami, amit furcsállok, hogy eléggé arcátlanul hazudozol is, hülyének nézel másokat.

Nem első eset, hogy határozottan arra utaló jelek vannak.

Meg egyébként is, csak a válaszolók felesleges szívatása, amiket művelsz itt.

2019. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
10 millió ember lakik ebben az országban . Ha azt hiszed,hogy minden kérdést 1 ember tesz fel akkor magánál bajok vannak. Közöm nincsen a fent említett kérdésekhez
2019. máj. 1. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!