Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen mélynyomót tudnátok...

Milyen mélynyomót tudnátok ajánlati a G-astraba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg az Astrámban van egy Pioneer SPH-10-BT fejegység, és az első ajtókban egy pár Eton POW 200.2 hangszóró.

Azt szeretném kérdezni hogy emellé a szett mellé milyen mélynyomót tudnátok javasolni, ami ár érték arányban kedvező. Illetve egy erősítőre is szükségem lenne, aminél szintén tanácstalan vagyok. Válaszotokat előre is köszönöm!


2019. máj. 2. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen teljesítményben gondolkozol? Milyen zenét hallgatsz?
2019. máj. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem egy közepes teljesítmény elegendő lenne. Főként elektronikus, House, deep house...

Szeretem a jó kis remixeket, és ha átfogóan kellene fogalmaznom akkor olyan zenéket amiket egy buliban is lejátszanak. Sajna nem tudom jól elmagyarázni.

A lényeg, hogy jól jönne egy kis plusz mely hang a mostani hangzáshoz a kocsiba. Nincs szükségem száz ezres nagyaságú mélyládára, de azért jobb kellene mint a legalapabb.

2019. máj. 3. 01:01
 3/6 anonim ***** válasza:
A szett a fejegységről megy?
2019. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen
2019. máj. 5. 08:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor vagy egy erősebb 4 csatornás erősítő a mélynyomónak+a szettnek, vagy egy 2 csatornás erősítő a szettnek, és egy monoblock a mélynek. Utóbbi esetben jóval nagyobb mélynyomót lehet alkalmazni.

Facebookon lépj be az Autó hifi adok veszek tanácsadás csoportba.

2019. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!
2019. máj. 6. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!