Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple watch series 4 EKG...

Apple watch series 4 EKG funkció miért nem érhető el?

Figyelt kérdés
Van egy apple watch series 4 okosórám. Használtan vettem, elvileg Angliából származik. Az órán 5.2 operációs rendszer van, a telefonon pedig iOS 12.2 viszont az EKG program nincs rajta a telefonomon. Mi lehet a baj? Mert ha jól tudom már Magyarországon is kellene működjön. Abban a régióban kellene lenni ahol véve lett a telefon? Hiába állítom át a Nyelv és régiót Egyesült Királyságra, semmi.. Ha az Apple watchon belül belemegyek a Szív funkcióba, nem is az jelenik meg ami kellene. Manuálisan nem tudom lefrissíteni valahogy?

2019. máj. 4. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Be kell menni az Egészség alkalmazásba és először ott kell aktiválni, addig nem fog megjelenni az órán az EKG menü. Az alkalmazás végigvezet mit kell csinálni, az adataid korrektül add meg majd, ez fontos! A szív funkcióban a watch-on csak a pulzusmonitorozást tudod elvégezni.
2019. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!