Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Melyik apple watch okosórát éri meg megvenni használtan?

Használtan szeretnék okos-órát vásárolni. Még nem volt ilyenem szóval nem szeretnék egyből rááldozni nagyobb összegeket, 50000 ft körül nézegettem. Mindenképp 42mm-es változatot keresek. Az lenne a kérdés, hogy megéri azt a +15-20000 forint differenciát az s3 vagy még 2019 közepe felé is érdemes s2-t venni? Valamint még az érdekelne, hogy mik azok ami miatt szerintetek jó használni az okosórát?

(Egyébként egy iphone 6s mellé lesz.)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Apple, okosóra, óra, okos, Nike

máj. 6. 18:28  Privát üzenet  

A válasz

Ha első okosóra lesz, szerintem vedd az olcsóbbat.

Simán lehet ugyanis, hogy nem jön majd be Neked.

Én még S2-t használom és felejtsen elégedett vagyok.

Ami miatt én vettem:

Egészség app-okba gyűjti a mozgás / edzés / pulzus adatokat

az Ertesitesek az órán jelennek megy, nem kell mindenért a telefont csekkolni. Amióta megvan az óra sokkal kevesebbet nézem a telefont.

Munkában is jó, mert látom, hogy a következő értekezlet mikor lesz, meg sok hasznos infót ki tudsz tenni.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 6. 18:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy használt Playstation 4 (PS4) Slim 1 TB gépcsomagot szeretnék megvenni 75 ezer forintért. Szerintetek megéri használtan ennyiért?
Melyik Canon gépet érdemes megvenni használtan alacsony árkategóriában?
SB0350 Sound blaster Hangkártya mennyire jobb ennek az alaplapnak az integrált hangkártyájánál Gigabyte GA-EP45-U3P, illetve megéri megvenni? (használtan)
Ez a laptop mennyire alkalmas játékra, és megéri e megvenni használtan az imperiumról? :Lenovo ThinkPad T420 90K-ért? Link:
Érdemes megvenni használtan Xbox 360 a Call of Duty Mw3-at?
Használt fujifilm finepix s9600 at használtan megéri 72000 ezerért megvenni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!