Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik apple watch okosórát...

Melyik apple watch okosórát éri meg megvenni használtan?

Figyelt kérdés

Használtan szeretnék okos-órát vásárolni. Még nem volt ilyenem szóval nem szeretnék egyből rááldozni nagyobb összegeket, 50000 ft körül nézegettem. Mindenképp 42mm-es változatot keresek. Az lenne a kérdés, hogy megéri azt a +15-20000 forint differenciát az s3 vagy még 2019 közepe felé is érdemes s2-t venni? Valamint még az érdekelne, hogy mik azok ami miatt szerintetek jó használni az okosórát?

(Egyébként egy iphone 6s mellé lesz.)



2019. máj. 6. 18:28
 1/3 anonim válasza:

Ha első okosóra lesz, szerintem vedd az olcsóbbat.

Simán lehet ugyanis, hogy nem jön majd be Neked.

Én még S2-t használom és felejtsen elégedett vagyok.


Ami miatt én vettem:

Egészség app-okba gyűjti a mozgás / edzés / pulzus adatokat

az Ertesitesek az órán jelennek megy, nem kell mindenért a telefont csekkolni. Amióta megvan az óra sokkal kevesebbet nézem a telefont.

Munkában is jó, mert látom, hogy a következő értekezlet mikor lesz, meg sok hasznos infót ki tudsz tenni.

2019. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
S2-nél igazából annyival tud többet a s3, hogy van benne barométer (,,magasságérzékelő”) és kicsit gyorsabb más igazából nincs.
2019. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Meg szerintem érdemes is megvenni, mert 1-2 évig még biztos jó lesz. Watchos6 kijon ra 7 lehet 8 nem valoszinu.
2019. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!