Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek mégéri megvenni egy 2017-es MacBook air-t? Akinek van, mi a véleménye, tapasztalata?

Újonnan vennem meg és csak hétköznapi dolgokra használnám. (Szóval pl videót semmiképp se vágnek vele és nem is tervezek játszani rajta)

Kérem azt, aki nagyon az Apple ellen van, az is próbáljon észérveket mondani és ne csak leszolni a termeket érvek nélkül.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Apple, MacBook, 2017, használat, munka, tanulás

máj. 14. 09:56  Privát üzenet  

A válaszok

Kovetem

Macbook air vasarlas elott vagyok de nem tudom mit vegyek.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 14. 10:03 Privát üzenet

Matekozz!

Megér neked "...csak hétköznapi dolgokra használnám..." célra +X összeg, egy Almáért, egy olcsóbb Win.-es helyett?

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont máj. 14. 10:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az mindenképp fontos szempont, hogy könnyű legyen és hogy ne kelljen cipelni akkor is töltőt, ha csak pár órára viszem magammal

# 3/8Időpont máj. 14. 10:06 Privát üzenet
Tény hogy a MacBook-ok dupla annyiba kerülnek, mint a bennük levő hardver, de sokkal szerethetőbbek a MacOS miatt. Ez egy olyan hardver, ami még 3 év múlva is teljesen szuper lesz MacOS-sel, mert az sokkal gazdaságosabban bánik a hardver erőforrásokkal, emiatt bírja sokkal tovább egy feltöltéssel.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont máj. 14. 11:25 Privát üzenet
kekmacska3 nevű felhasználó válasza:

Ha vastag a pénztárcád, akkor minden megéri ;D

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont máj. 14. 14:15 Privát üzenet
MacBook tényleg drága, de kaphatók üzleti Windowsos laptopok is, amelyek sokkal jobbak. 300-400 ezer körül. Ezek közül a külföldről behozott 2-3 évesek használtan 70-120 ezer között használt laptop boltban megvehetők, 6 hónap garanciával.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont máj. 14. 19:40 Privát üzenet

2017-es Airem van és nagyon kellemes használni.

Az üzemidő remek, szép a hardver, a kijelző nem annyira jó, mint a legújabb modellekben, de abszolút szerethető. Nekem arra kell, hogy a) könnyű legyen b) sokáig bírja c) jó legyen tartalomfogyasztásra, erre nagyon megfelel.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont máj. 20. 10:42 Privát üzenet

Szintén 2017es macbook airem van, most volt egy éves..

Mint az új..

Az égvilágon semmi nem valtozott, egyszeruen imadom <3

Akkumlator ido volt az elsodleges, egyetem miatt, de minden apro dolgat megszerettem a macOS-nek.

Játék nem egy nagy élmény rajta, de mondjuk egy CS:GO, Diablo 3 azért elmegyeget rajta, nyílván nem úgy mint egy gamer laptopon, de nincs 2 kg a laptop és 12 orat megy wifi mellett a gép..

# 8/8Időpont máj. 31. 17:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes 2019-ben MacbookAir 13” 2017-et vásárolni?
Apple MacbookAir 2017 külső merevlemezről nem tudok fájlt törölni. Mi az oka?
Megéri a Macbook Air 2017?
Apple macbook pro 15 Mid 2017. Mi az a MID?
Apple macbook air 13 2017 vágásra?
2017-ben még használható a 2010-es MacBook Air?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!