Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek mégéri megvenni...

Szerintetek mégéri megvenni egy 2017-es MacBook air-t? Akinek van, mi a véleménye, tapasztalata?

Figyelt kérdés

Újonnan vennem meg és csak hétköznapi dolgokra használnám. (Szóval pl videót semmiképp se vágnek vele és nem is tervezek játszani rajta)



Kérem azt, aki nagyon az Apple ellen van, az is próbáljon észérveket mondani és ne csak leszolni a termeket érvek nélkül.



2019. máj. 14. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Kovetem

Macbook air vasarlas elott vagyok de nem tudom mit vegyek.

2019. máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%

Matekozz!


Megér neked "...csak hétköznapi dolgokra használnám..." célra +X összeg, egy Almáért, egy olcsóbb Win.-es helyett?

2019. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az mindenképp fontos szempont, hogy könnyű legyen és hogy ne kelljen cipelni akkor is töltőt, ha csak pár órára viszem magammal
2019. máj. 14. 10:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tény hogy a MacBook-ok dupla annyiba kerülnek, mint a bennük levő hardver, de sokkal szerethetőbbek a MacOS miatt. Ez egy olyan hardver, ami még 3 év múlva is teljesen szuper lesz MacOS-sel, mert az sokkal gazdaságosabban bánik a hardver erőforrásokkal, emiatt bírja sokkal tovább egy feltöltéssel.
2019. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha vastag a pénztárcád, akkor minden megéri ;D
2019. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
MacBook tényleg drága, de kaphatók üzleti Windowsos laptopok is, amelyek sokkal jobbak. 300-400 ezer körül. Ezek közül a külföldről behozott 2-3 évesek használtan 70-120 ezer között használt laptop boltban megvehetők, 6 hónap garanciával.
2019. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2017-es Airem van és nagyon kellemes használni.

Az üzemidő remek, szép a hardver, a kijelző nem annyira jó, mint a legújabb modellekben, de abszolút szerethető. Nekem arra kell, hogy a) könnyű legyen b) sokáig bírja c) jó legyen tartalomfogyasztásra, erre nagyon megfelel.

2019. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szintén 2017es macbook airem van, most volt egy éves..

Mint az új..

Az égvilágon semmi nem valtozott, egyszeruen imadom <3

Akkumlator ido volt az elsodleges, egyetem miatt, de minden apro dolgat megszerettem a macOS-nek.


Játék nem egy nagy élmény rajta, de mondjuk egy CS:GO, Diablo 3 azért elmegyeget rajta, nyílván nem úgy mint egy gamer laptopon, de nincs 2 kg a laptop és 12 orat megy wifi mellett a gép..

2019. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

világ életemben windows gépeim voltak, viszont a 2017-es air-em életem legjobb döntése volt.

videó nézés, internet, egyetem és hasonló dolgokra használom csak. Több mint tökéletes. Az árát pedig kicsit sem sokallom a megbízhatóságért cserébe. Akksi hallhatatlan, melegedés nem létezik (kicsit túlozva)

2019. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!