Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri a Macbook Air 2017?

Megéri a Macbook Air 2017?

Figyelt kérdés

Megéri a macbook air 2017?

Leginkább kép szerkesztésre , zene szerkesztésre illetve hasonló feladatokra használnám , na meg néhe egy kis League Of Legends is lehet menne rajta.

(A MacOS-t preferálom)



2018. ápr. 7. 21:38
 1/4 anonim válasza:
Ha azt nézzük, hogyha újonnan egy erősebb windows-ot laptopot tudnál venni ennyiért, akkor nem.
2018. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Itt van ez, most akciós, egy Macbook áráért, és erősebb is. [link]
2018. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, jaj, jaj ... kedves 1# és 2# :) Ugye tudjátok, hogy nem csak a specifikációk miatt veszik az emberek a laptokat.


A 13"-es Macbook Airemet megtudom emelni 2 ujjal és bárhova eltudok menni vele 10 órára töltés nélkül. Rettentően könnyű, alumínium testű. Ennek van az egyik legjobb billentyűzete, amit valaha próbáltam.


Tudom ez egy kicsit szubjektív, de szerintem az új Macbook Proknál is, aminek túl kicsi a benyomhatósága és sokkal hangosabb.


A touchpad is sokkal jobb az windowsos versenytársaknál, mondjuk ebbe már az OS beli touch gesturök miatt is.


Amúgy az ehez hasonló windows laptopok is ennyibe kerülnek. Ne egy ACER Predatort linkeljetek be :D az teljesen más kategória. A Macbook Air nem egy Gaming Laptop, hanem egy Ultrabook.


Kérdező:

Ha a MacOst preferálod, akkor nem kérdés :), de a League Of Legends nem fog rajta futni, vagyis biztosan, de tűz a leggyengébb beállításon is tűzforró lesz és rettenetesen hangosan fog zúkni a ventillátor.


Ha a League Of Legends mindenképpen kell itt van pár ultrabook:

Dell XPS 13

Lenovo Ideapad 710S

Asus ZenBook

Razer Blade Stealth

2018. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kép / hangra inkább pro-t ajánlanám , fotós vagyok és 30 - 40 raw file retusálásánál már bőg a venti meg tojást lehet sütni a vázon szóval nem erre van kitalálva az Air sajnos , én is csak nagyon végszükség esetén dolgozok Air en retusálásnál .
2018. aug. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!