Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a porlasztótégelybe csak...

Ha a porlasztótégelybe csak Glicerint/Propilen glikolt töltök, azt is lehet szívni?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen ízű,és ha nem,mért nem?

2019. máj. 16. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, az ízét nehéz leírni, szerintem olyan semleges-édes, próbáld ki.
2019. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te kipróbáltad? Higitottad valamivel? Vagy csak ugy beleöntötted és kész?
2019. máj. 17. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam egyszer, nem tetszett túlságosan, maradok a dohányízű aromáknál.

Nem tudom mire gondolsz hígítás alatt. A VG/PG-t nem kell hígítani, az maga az alaplé, amibe már csak aromát kell tenni.

2019. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Itt nem az előre bekevert alapléről beszélek.Csak sima glicerinről.

Ha csak azt teszek bele,nem cseszem szét a porlasztót?

2019. máj. 18. 09:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, értelek. Nem lesz baja, de nem véletlenül nem szokás 100% PG-t vagy 100% VG-t használni. A PG-nek nagyon kicsi, a VG-nek meg nagyon nagy a viszkozitása. A PG-vel könnyen előfodulhat hogy folyni fog az e-cigid, látható gőze is alig lesz, és tisztán eléggé kaparja a torkot. A VG-t meg nem biztos hogy fel tudja szívni a vatta, legalábbis az ilyen belépőszintű e-cigikben. 100% VG inkább dripper szokás.
2019. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!