Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi glicerint tegyek a...

Mennyi glicerint tegyek a szélvédőmosóba?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a jobb minőségű szélvédőmosó folyadékok glicerint is tartalmaznak, így ápolják az ablaktörlő lapátokat. Kérdésem, ha olyat veszek amiben nincs (a legtöbb félében márpedig nincs) milyen arányban érdemes hozzátölteni, az ideális hatás eléréséhez.

2017. júl. 20. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Mivel olajos, én nem tenném bele egyszerűen a szélvédőmosóba!
2017. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Semennyit. Az ablaktörlő gumik a nap a használat miatt mindenképp tönkremennek és ezen az se segít ha extrázod a folyadékot. Ha nem megfelelően tisztít akkor cserélni kell!
2017. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A glicerin olaj. Bele ne tedd. A lapátok gumiját néha töröld át glicerines ronggyal, mikor tisztítod. Vagy vegyél szilikon lapátot, az jobban bírja
2017. júl. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A glicerin a többértékű alkoholok közé tartozó szerves vegyület. Nem olaj!!! Vízben kiválóan oldódik, és mint írtam a drágább szélvédőmosókban is van, én pedig az arányra vagyok kíváncsi.
2017. júl. 21. 22:03
 5/6 A kérdező kommentje:

Kétkedőknek kéretik figyelmesen elolvasni a termékleírást!


[link]

2017. júl. 22. 00:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy termékleírásba azt írok-kamuzok, amit akarok! :-)
2017. júl. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!