Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért ég be az e-cigim porlasz...

Miért ég be az e-cigim porlasztója?

Figyelt kérdés

nemrég tértem át az e cigire és vettem egy smok stick v9 max készüléket. két gyári porlasztót adtak hozzá egy baby v2 s1 és egy baby v2 s2-es típust.


a kettő közül az s1-es jön be jobban, de valami rettenetes gyorsasággal, két hét alatt ment tönkre. vettem a héten egy másik ugyan ilyen típusú porlasztót, ami 2 nap használat után szintén besült.


a v2-es porlasztót használom most, de a szívás élmény nekem nem bejövős, plusz a gőz is pár slukk után felforrósodik.


voltak már korábbról kis teljesítményű készülékeim amivel ilyen gondjaim nem voltak, eg-két hónapig is tudtam használni ugyan azt a porlasztót anélkül hogy bármi baja lett volna.


nekem ez az első nagy teljesítményű ecigim és tartok tőle hogy valamit rosszul csinálok, mert szerintem nem normális dolog hogy ilyen hamar beégjen a vatta.

sajnos tapasztalatlan vagyok ezen a téren és elképzelésem sincs hogy mit csinálhatok rosszul.


remélem tud nekem valaki segíteni, előre is köszi. :)



2019. máj. 18. 21:10
 1/5 Lbarnikahh válasza:

Azt nem írtad le hogy szívod magát az ecigit mert hogyha slukkolósan mint a sima cigit mert ezeket már egyből tüdőbe kell szívni akkor az lehet a baj

Vagy ha túl lassan szívod

Az édesebb liqudek miatt is gyorsabban beéghet

Szerintem

2019. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nekem most a red astaire a number one, azt töltöm orrba szájba a készülékbe.


de egyből tüdőre szívom és csak a szívás közben nyomom a gombot és a gomb nyomása után is szívom még olyan 1-2 mp-ig.


én már gondoltam arra is, hogy esetleg túl gyorsan szívom meg egymás után és nincs ideje a vattának újra benedvesedni.

2019. máj. 21. 16:06
 3/5 anonim válasza:

Az lehet, hogy túl gyorsan szívod, én általában szoktam várni 15-20-30 másodpercet 2 slukk között.


Egyébként ugyanolyan készülékem van, mint neked, azt észrevettem, hogy talán nekem is kicsit hamarabb megy tönkre a porlasztó, mint más ecigiknél.

2019. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

akkor meg kell tanulnom az 5 perces kávészünetben kicsit lassabban szívni. :P


esetleg van ehez a fajta készülékhez más tartósabb porlasztó ami kompatibilis?

a gatyám is rá fog menni a nekem hetente cserélgetnem kell ezeket, viszont a tekercseléshez sem időm, sem kedvem nincs sok...

2019. máj. 22. 14:58
 5/5 anonim válasza:
volt hogy hetente égett be porlasztóm smok vape pen plusnál, esetleg hígabb liquiddel próbálkozhatsz, lefogott levegőzőknél megszívod ha érzed hogy már nem kap annyi liquidet(gomb lenyomása nélkül persze), illetve tűvel megszúrod párszor a vatát a porlasztóban beszerelés előtt (ezek mondjuk mind nagyban hozzájárulhatnak ahhoz hogy folyjon). Amúgy aliexpressen keress hozzá vapesoon porlasztókat, oké a minősége és féláron, vagy olcsóbban jutsz hozzá.
2019. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!