Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha egy word dokumentumban dolgoztam, amit többször lementettem, aztán eltűnt az egész, mit tegyek?

Beadott egy üres lapot, bepánikoltam és lementettem azt is, tudom, hülye vagyok. Valahogy vissza lehet hozni a mentés előtti állapotot?

Nagyon fontos több 100 oldalas anyag :(

Keress kérdéseket hasonló témákban: Word, dokumentum, fontos, eltűnés

máj. 19. 12:12  Privát üzenet  

A válaszok
Ameddig mentetted, addig annak a szövegnek meg kell lennie valahol a gépen. Írj a gép keresőjébe címet, vagy szavakat, amire emlékszel, és nem mindennapi, hanem mondjuk egy név, vagy bármi, majd futtasd végig a keresést. Nyomtlanul nem tűnhet el egy mentett szöveg. Addig lesz meg, míg utoljára nyomtál CtrlS-t. Az utána írt többi rész valószínűleg elszállt.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 19. 12:21 Privát üzenet

Ha 1 darab fájlról van szó amire rámentettél, nem sok esély van arra hogy van valahol még példány. Ha be van kapcsolva az automatikus mentés, esetleg annak az Office beállítások szerinti mappájában.

Varázstrükk pedig nincsen a felülírt fájlok visszaállítására, csak az elővigyázatosság: fontos, kritikusan fontos dokumentumokat soha nem tárolunk 1 példányban és 1 helyen, mert ha valami miatt sérül, eltűnik vagy felülíródik a tartalmad, kezdheted elölről.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 19. 13:03 Privát üzenet

Google:

How to recover an accidentally saved over Microsoft Word File

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 19. 13:18 Privát üzenet
korrektúra visszavonása?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 19. 13:36 Privát üzenet
zoligyerek nevű felhasználó válasza:

A fájl/megnyitás/legutóbbi dokumentumokban nézd meg. Ha ott nem találod, akkor megnézheted a fájl/információ/verziók vagy a fájl/megnyitás/nem mentett dokumentumok helyreállítása helyeken.

Hogy a te Word verziódban ezek hol vannak, azt majd kisakkozod.

"Beadott egy üres lapot, bepánikoltam "

Érdemes elsajátítani az adott program használatát, hogy mit csináltál ,ez alapján senki sem tudja.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 19. 13:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, jött egy informatikus ismerős mert nem boldogultam vele, de ő sem. Sajnos elveszett a fájl :(

# 6/7Időpont máj. 19. 16:40 Privát üzenet
felpont ÓZ nevű felhasználó válasza:

Írták a korrektúra visszavonását. Azt próbáltad?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 20. 22:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Semjén Zsolt úrtól többször hallottam ezt a meglepő kijelentést-miszerint az egész kelet-európai rendszerváltás-sorozat II. János Pál pápa "érdeme". Mire alapozza ezt a kijelentését?
Aki naponta többször hány koraterhességben, az egyébként is émelyeg és kínlódik egész nap?
Egész nap bekapcsolva hagyom a Laptopom, hálózatra van csatlakoztatva, beállítottam, hogy csak 80%-ig töltsön az aksi, így hamarabb tönkremehet mintha naponta többször ki-be kapcsolom?
A szomszédban van egy xxl pitbull, nem foglalkoznak vele egész nap be van zárva és csak ugat szerencsétlen. Mit tegyek? Már többször szóltam a gazdának de semmi nem történt.
Jártatok már úgy, hogy egész nap nem volt időtök enni, éhes voltál többször is a nap folyamán, most meg nem tudok enni, mert nincs étvágyam?
Mikor fogyaszt több áramot egy számítógép? Ha egész nap megy folyamatosan vagy ha többször bekapcsolom egy nap?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!