Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha egy word dokumentumban...

Ha egy word dokumentumban dolgoztam, amit többször lementettem, aztán eltűnt az egész, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beadott egy üres lapot, bepánikoltam és lementettem azt is, tudom, hülye vagyok. Valahogy vissza lehet hozni a mentés előtti állapotot?

Nagyon fontos több 100 oldalas anyag :(



2019. máj. 19. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ameddig mentetted, addig annak a szövegnek meg kell lennie valahol a gépen. Írj a gép keresőjébe címet, vagy szavakat, amire emlékszel, és nem mindennapi, hanem mondjuk egy név, vagy bármi, majd futtasd végig a keresést. Nyomtlanul nem tűnhet el egy mentett szöveg. Addig lesz meg, míg utoljára nyomtál CtrlS-t. Az utána írt többi rész valószínűleg elszállt.
2019. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha 1 darab fájlról van szó amire rámentettél, nem sok esély van arra hogy van valahol még példány. Ha be van kapcsolva az automatikus mentés, esetleg annak az Office beállítások szerinti mappájában.


Varázstrükk pedig nincsen a felülírt fájlok visszaállítására, csak az elővigyázatosság: fontos, kritikusan fontos dokumentumokat soha nem tárolunk 1 példányban és 1 helyen, mert ha valami miatt sérül, eltűnik vagy felülíródik a tartalmad, kezdheted elölről.

2019. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Google:

How to recover an accidentally saved over Microsoft Word File

2019. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
korrektúra visszavonása?
2019. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fájl/megnyitás/legutóbbi dokumentumokban nézd meg. Ha ott nem találod, akkor megnézheted a fájl/információ/verziók vagy a fájl/megnyitás/nem mentett dokumentumok helyreállítása helyeken.

Hogy a te Word verziódban ezek hol vannak, azt majd kisakkozod.

"Beadott egy üres lapot, bepánikoltam "

Érdemes elsajátítani az adott program használatát, hogy mit csináltál ,ez alapján senki sem tudja.

2019. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, jött egy informatikus ismerős mert nem boldogultam vele, de ő sem. Sajnos elveszett a fájl :(
2019. máj. 19. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Írták a korrektúra visszavonását. Azt próbáltad?
2019. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!