Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki naponta többször hány...

Aki naponta többször hány koraterhességben, az egyébként is émelyeg és kínlódik egész nap?

Figyelt kérdés
Megkönnyebbülés hányni? Vagy utána minden ugyanolyan mint előtte? Hogy lehet ezt ép ésszel kibírni?
2019. febr. 6. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

20 hónapos a fiam, de mai napig pontosan emlékszem erre az időszakra. Egyáltalán nem lett jobb utánna nálam. Ráadásul nagyon gyenge voltam, egy hétig még a lakást sem hagytam el, szinte egész nap feküdtem. A 11 héttől viszont sokkal jobb lett, már csak reggelente hánytam egyszer, aztán semni bajom nem volt.

Ilyenkor nem tudsz mit tenni, csak várni hogy javuljon a helyzet. Kitartás!

2019. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lett jobb hányás után se. Konkrétan aludni se tudtam a hányingertől és éjszaka is kellet hánynom, tehát ez 0-24-es program volt. Rettegtem mikor valami miatt el kellett mennem otthonról. Egy rémálom volt. Olyan voltam mint egy mazsola.

De elmúlt, túléltem. És újra is csinálnám a babámért bármikor.

2019. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én igen, émelyegtem és kínlódtam egész nap. Hogy lehet ép ésszel kibírni? Hát őszinte leszek, rohadt nehezen. Az embernek az az érzése, hogy sose lesz vége, sose telik el, így nem lehet létezni, hiába tudod, hogy de, vége lesz. Valamennyit segít a tudat h a babáért van az egész, de attól még nagyon rossz. Mindenesetre kiválóan el lehet felejteni, mennyire is volt szar, én is bevállaltam másodjára is :D
2019. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nagy megkönnyebbülés a hányás, kb. 2 percig volt jobb utána, én a 7. héttől hánytam a 36.-ig, ebből 2 hónapot kórházban voltam, ott infúzióban tudtak adni olyan gyógyszert, amivel csak napi 1, reggeli hányásom volt. Nagyon nehéz volt, de baromi cuki kislányom van és sokat gondolkodunk a tesón is, nem tudom egyenlőre, hogy bevállalom-e mégegyszer, a terhesség az egy borzalom, a 12. hétig gyógyszert se lehet szedni. Igen az egész nap egy kínlódás volt számomra 7 hónapon keresztül. Másnak meg semmi baja nincs terhesen és végig dolgozik.
2019. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!