Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telefonszám alapján hogy...

Telefonszám alapján hogy tudok megkeresni valakit? Fontos!

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Webes tudakozó segítségével. Körzetszám sem teljesen mindegy, noha vannak összevont keresők is.
2019. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hívd fel a számot. Ha valami olyasmit mondanak, hogy már nem lakik ott, elköltözött, stb. Kérdezd meg, hagyott-e valami elérhetőséget, te egy régi barátja vagy, most jöttel haza Amerikából, és szeretnél vele találkozni, azért keresed, bla, bla, bla...
2019. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 módszerem van

1. Google

2. Online tudakozó

3. Facebook messenger



Még eddig ha keresett valaki mindíg megtaláltam, hogy ki az, de tudok olyat akit esélytelen lenne így megtalálni, mert nincs megadva sehol a telefonszáma, nincs se facebook, se messenger és szolgáltatónál is titkosítva van.

De ritka az ilyen ember aki net felől láthatatlan.

2019. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Facebookon szeretném, beírtam a fb keresőbe, de nem ad ki találatot. S.O.S.
2019. máj. 22. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:
+36 és 06 formában is nézted??
2019. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen.
2019. máj. 22. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon.
2019. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!