Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kérnék egy kis segitséget,...

Campes kérdése:

Kérnék egy kis segitséget, aki ért hozzá. Adva van egy 18v li-ion aksi. Át akarom rakni egy 12voltos makita furoba.2 vellát leválasztok. De, a tetején lévö védelmi panelt lehet használni? Fog müködni 12volton is?

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Eleve meg kellene vizsgálni a panelt, de épp Makitát láttam már szakmai fórumon, ha jól rémlik, ami elég hülyén volt megoldva: figyelte az össz. feszültséget, meg az egyik cella leágazását.

Ez azért fogyatékos megoldás, mert a többi leágazást nem nézi, mint ahogy a laptopoknál is ez alap dolog.

2019. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Privátra itt válaszolok, de már utaltam rá, hogy a normális védelmek figyelik az össz. kapocsfeszültséget, akkor pedig le fog tiltani.

Vagy elemezni kell alaposabban az áramkört, ezt így távolról nem lehet megmondani.

Ismerem a védelmek működését, de ilyen Makitával nem foglalkoztam még, csak olvastam, hogy elég sajátosak.

2019. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen. Csak vigyázz a polaritásra.
2022. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!