Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » H8 drón akku csatlakozás...

Wadmalac kérdése:

H8 drón akku csatlakozás probléma, ki ismeri a csatlakozókat?

Figyelt kérdés

A H8 drónomhoz rendeltem pótakkukat, sajnos inkompatibilis csatlakozóval érkeztek.

Ismeri valaki ezeket az eltérő csatlakozó típusokat?

Átalakítom én házilag, ha csatlakozót tudok venni, de nem tudom, milyen azonosítóval keressek rá.


előre is köszönöm a segítséget, ha valaki így képről felismeri. Egyik elvileg JJRC, de a másik?


[link]



2019. máj. 30. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha már úgyis rendelsz, akkor jöhet apa-anya párban és mindkettőt lecserélheted egy szimpatikusabb fajtára:

[link]

Forrasztás, zsugorcső, kész.

Egyébként rákerestem, de hirtelen nem láttam, bár attól még lehet:

[link]

2019. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Illetve később láttam egyet: Molex 51005 2P

[link]

2019. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm. Ez a Molex és a JJRC azonosnak tűnik, ez van eredetileg a drónon, az új akkuké azonosíthatatlan (JST-re hasonlít, de nem az).

Akkor veszek a JJRC/Molex verzióból és az új akkukra feldobom.

Reménykedtem, hogy van valami magyar beszerzés is, hogy ne kelljen 4 hetet várnom, de hát ez van.

Még egyszer köszönöm.

2019. máj. 30. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen dolgoknál nincs magyar beszerzés, egy webshop se tartja. Szóval legyél türelemmel.
2019. jún. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, csak azért sürgető a dolog, mert így az új akkukat nem tudom tölteni és félek, hogy megdöglenek.

De akkor majd ideiglenesen vágott kábeles töltés lesz.

2019. jún. 4. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!