Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Digisek! Digi internet 1000...

Digisek! Digi internet 1000 bekötés! Kérdés?

Figyelt kérdés
Sziasztok kéne egy kis segítség mert nem tudom kitől kérdezzem..van egy Digi Net 1000 megrendelésem de kiderült hogy nincs még kiépítve így hegesztés és egyéb dolgok lennének..kérdésem akinek volt ezzel kapcsolatban tapasztalata a házban is csinálnak valamit illetve ez magas költséggel járhat? Köszönöm aki ír!

2019. jún. 6. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ezzel nincs tapasztalatom, de maximum az oszlopon dolgozhatnak pluszban, és ha ez nincs feltüntetve/közölve külön díjként, akkor nem kerül többe. Hozzád csak egy optika kábel visznek be.
2019. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az nem jár költséggel, hogy behozzák az optikai kábelt és leteszik a végberendezést. Onnantól bármilyen kábel (koax, ethernet) húzásának díja van, de a szerelő nem kérheti készpénzben, az első számlán fog megjelenni.
2019. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy társasházról lenne szó! De nekem a szerelő mondta hogy hegesztés fixen lesz
2019. jún. 6. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Amit a lakáson kívül csinálnak, az nem téged terhel.

Az milyen lenne, hogy kiépítenek valamit a lépcsőházban, ami később a többi lakó becsatlakozását is szolgálja, de veled fizettették ki előre.

Ez nem így működik szerintem, vagy a Digi saját költségére megy, esetleg a társasházzal való megállapodás függvénye és akkor a közös költségre megy.

De egyelőre nem világos, hogy pontosan miről van szó.

2019. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 repulo ***** válasza:
Konténerházban laksz? Mihez akar hegeszteni? :-)
2019. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a hegesztés dolgot én sem értem...
2019. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Optikai kábelt hegesztenek.
2019. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!